SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
.




ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
zarządził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Steven0


Alvarez przez nokaut. Alvarez ma dobre zapasy i TDD a walka będzie trwała 5 rund. Imo Khabib raczej nie skończy z góry Eddiego i sprawl&brawl. W stójce Kebeb nie ma czego szukać, boksersko jest amatorem w porównaniu do Alvareza, który jest 1 z najlepszych bokserów MMA, fakt często bywa podłączony, ale bardzo szybko regeneruje się a jego ataki, kombinacje w korpus, siła uderzenia (wyglądał też bardzo dobrze zanim RDA znokautował w tej walce) to majstersztyk jak na standardy MMA. Eddie to bardzo niewygodny rywal dla Khabiba i jak ten dotrwa bez kontuzji to stawiam bez dwóch zdań na Alvareza przez TKO, 2 runda.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-09-21 12:21:03


Dokladnie, Eddie ma elitarne zapasy, lepsza kondycje no i boks nieporownywalny. Kabub nie da rady w stojce. Eddie ma styl na niego.
Muslim dostanie tko i skonczy sie belkotanie ze pas mu sie nalezy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mam nadzieję ale kurde ciężko będzie. Khabib ma na prawdę mocne zapasy i prze do przodu jak dzik. I dobrze miesza ciosy z obaleniami

A tymczasem
http://www.bloodyelbow.com/2016/9/21/12998180/mickey-gall-responds-challenges-sage-northcutt-to-wwe-hair-match-ufc-mma



Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-09-21 16:24:28

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Steven0
Skoro Alvarez zawalczy z Nurmagomedovem to McGregor powinien walczyć z Aldo, ze sportowego pkt widzenia tylko ta walka dla Conora ma sens. Holloway niech z Pettisem walczy

Alvarez przez nokaut. Alvarez ma dobre zapasy i TDD a walka będzie trwała 5 rund. Imo Khabib raczej nie skończy z góry Eddiego i sprawl&brawl. W stójce Kebeb nie ma czego szukać, boksersko jest amatorem w porównaniu do Alvareza, który jest 1 z najlepszych bokserów MMA, fakt często bywa podłączony, ale bardzo szybko regeneruje się a jego ataki, kombinacje w korpus, siła uderzenia (wyglądał też bardzo dobrze zanim RDA znokautował w tej walce) to majstersztyk jak na standardy MMA. Eddie to bardzo niewygodny rywal dla Khabiba i jak ten dotrwa bez kontuzji to stawiam bez dwóch zdań na Alvareza przez TKO, 2 runda.

Connie da teraz trash talk życia z Aldo, zobaczycie co się będzie działo dla mnie lepiej, bo chciałem zobaczyć ten rewanż i gnojenie głupiego Brazola przez Conora drugi raz. Conor przez nokaut.. znowu!



Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-09-21 12:21:03


Chciałbym, żebyś miał rację i żeby wygrał Alvarez, ale hajsu na jego wygraną nie postawię.

Co do walki Conora z Aldo to imo Aldo się należy, ale obaj mi są obojętni. Mogliby się obaj znokautować to bym się cieszył
W każdym razie w przypadku zakładów o avka ja jak najbardziej za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Todd Lussier/Gavin Bond/Jeff Bottari Zuffa LLC/Zuffa LLC Getty Images

Brak porozumienia w kwestii walki Alvarez vs McGregor na UFC 205

Według ostatnich raportów wynika, że nie ma porozumienia między UFC a Eddie Alvarezem i Conorem McGregorem.

Informowaliśmy dzisiaj o tym, że Eddie Alvarez ogłosił pojedynek z Conorem McGregorem na gali UFC 205 która zaplanowana jest na 12 listopada w Nowym Jorku. Sęk w tym, że to nie zawodnik dokonuje ostatecznej decyzji lecz organizacja albo raczej Dana White. Tutaj zaczynają się schody, ponieważ szef organizacji zdecydował, że pojedynek Alvarez vs McGregor na UFC 205 nie odbędzie się i z mistrzem wagi lekkiej zmierzy się Khabib Nurmagomedov. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050


Thiago Silva vs Rameau Thierry Sokoudjou
Fight2Night 4 listopada w Rio






Soko dość szybko planuje wejsc znowu do klatki po walce z Narkunem

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Szkoda Thiago, jeden z moich ulubionych.
Ofiara politycznej poprawnosci, wyrzucony za pomowienia.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Robert Whittaker meets Derek Brunson at UFC Fight Night in Australia

A UFC 205 presser has been called for next Tuesday at 6 pm ET @ the MSG Theater. Scheduled to appear, per a release, "the stars of UFC 205."

Frankie Edgar vs. Jeremy Stephens, 4 more fights confirmed for #UFC205

Eddie Alvarez vs. Khabib Nurmagomedov possible for UFC 206 in Toronto

Wszystko sie zmienia jak w kaledoskopie, ciezko nadazyc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
O 14 mamy poznać przeciwnika dla Krzyśka Jotko. Stawiam, że będzie to Robert Whittaker.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium