SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej brzucha!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
Witam!Chciałbym zrzucic tłuszcz z brzucha. Jednym slowme chcialbym mieć kaloryfer robiłem A6W ale doszedłem do 19 dnia i nie widać prawie wcale poprawy! Pomózcie:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Sam trening brzucha to nie jest ani dobry pomysł ani skuteczne narzędzie w redukcji tkanki tłuszczowej.

Prawdziwa redukcja łączy 3 elementy. Jeśli zepniesz je w całość to możesz się spodziewać szybkich i konkretnych zmian!

1) Dieta
Do utraty tkanki tłuszczowej niezbędny jest ujemny bilans kaloryczny. To jest podstawa wszelkich działań i główny element odpowiedzialny za ubytek wagi.

2) Aktywność fizyczna
Trening siłowy plus interwały znacząco mogą przyspieszyć utratę tkanki tłuszczowej, a na pewno przyczynią się do poprawy jakości ciała.

3) Spalacz tłuszczu
Co daje spalacz tłuszczu?
przyspiesza przemianę materi
tłumi apetyt
dodaje energii
mobilizuje do aktywności fizycznej
pozwala trenować wiecej
niweluje zmęczenie podczas treningu

Jaki spalacz wybrać? Sprawdź nasz ranking?
https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Spalacze_tłuszczu_ranking__najlepszy_spalacz_tłuszczu-a905.html

Musisz też wiedzieć, że nie istnieje tzw. miejscowe spalanie tkanki. Jeśli spalasz tłuszcz to zawsze dzieje się to w obszarze całego ciała.
Wiec nie można spalić tłuszczy tylko z brzucha.

Co warto wiedzieć na temat odchudzania? 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie
https://www.sfd.pl/art/Odchudzanie/10_przykazań_odchudzania__efektywne_odchudzanie-a1879.html

Zapraszamy tez do działu ODCHUDZANIE, znajdziesz w nim mnóstwo porad jak stracić tłuszcz i poprawić stan zdrowia oraz swoją sylwetkę: https://www.sfd.pl/art/Odchudzanie-c11/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : ok. 70

Wzrost : ok. 184

Obwód klatki : 95

Obwód ramienia : 31

Obwód talii : n/d

Obwód uda : n/d

Obwód łydki : n/d

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie wiem

Aktywność w ciągu dnia : Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siatkówka

Odżywianie : jem wszystko na co mam ochote

Cel : szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : b. dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej : każda
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak

Stosowane wcześniej diety : brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2972
przede wszystkim bądź cierpliwy , po 19 dniach samych ćwiczen nie osiągniesz zbyt wiele , fat z brzucha spada najwolniej (ale za to najszybciej się tam gromadzi , wszystkie informacje o diecie masz na forum , o spalaczu zapomnij ,chyba że chcesz zoztać pierwszym białym kenijczykiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
staaary jesteś chuchro i chces sie jeszcze odchudza??!!??!!

a tak na troche powazniej to jedząc wszystko na co masz ochote nigdy nie bedziesz miał kaloryfera na brzuchu kręciłem sie w wielu środowiskach ludzi bardzxo aktywnie upraiajacych różne sporty o gladałem sylwetki i pytałem tych którzy mieli sylwetki kuszące w 100%każdy wiedział duzo na temat zdrowego odzywiania i wedze tę stosował
poznałem teżw ielu ludzi którzyc zacwiczali się prawie na smier w stylu dwie godziny biegu rano trening fechtunku godzina siłowni wieczorkiem znów trening fechtunku i tak prawie codzinie co z tego kiedy nie mieli odpowiedniej diety i byli brzuchaci

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
feni_x
Masz dostep do silowni?
Kup karnecik,pocwicz tam,rozbuduj wszystkie miesnie.Waga niska
Odchudzanie niepotrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5597
Raczej wage to masz dobra i nie powinienes sie odchudzac ale skoro juz bys tak bardzo chcial to zapodaj sobie dietke dobra bo z tego co napisales to jesz wszystko i w najrozniejszych ilosciach;] a poza tym oczywiscie cwiczenia
pozdro

pzdr zią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..aeroby i A6W powinno pomoc,
potrzeba tylko na to troche czasu i checi
efektow nie ma sie co spodziewac jesli nie ma odpowiedniej diety
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251
dzizys:P przeciez ty jestes chudy jak na swoj wzrost!!

) buzki dla mojego ziemniaczka :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o diete,suplementy i nie tylko.

Następny temat

układanie diety

WHEY premium