SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka, krótka, mała rozpiska, co z czym, na 3 dni :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 844
Ćwicze w poniedziałek, środe, piątek. Ostatni miesiąc ćwiczyłem taki trening ogólnorozwojowy, na każdym dniu ćwiczeń starałem się poruszyć każdy miesięń 3 seriami. Teraz już myśle ze mogę zacząć trening siłowy mocniejszy. Narazie miesiąc poćwicze stałymi ciężarami. Potem zaczne mase i progresje ciężarów w seriach.
Jedyny problem to nie wiem co z czym ćwiczyć, jakie partie łączyć.
Niech ktoś napisze na te 3 dni malutką rozpiske co z czym w jaki dzień. Sogi polecą Z góry dzięki

HOLD MASS IN YOUR ASS!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 844
Aha, nie sugerujcie się profilem. Jest sprzed pół roku gdy ćwiczyłem jeszcze regularnie. Teraz zamierzam szybciutko powrócić do tamtych wyników i zacząć dalej rosnąć

HOLD MASS IN YOUR ASS!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj ArbgoR18.
1) klatka-triceps
2) plecy-biceps-przedramię
3) barki-nogi
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 844
Dzięki. Myśle, żę w miare dobry plan. A propo soga to sorki ale zapomniałem że trzeba mieć abonament teraz zeby je dawać. Propo przedramienia to nie chce mi się go ćwiczyć zbytnio ale to jest dobra sprawa, spróbuje.

HOLD MASS IN YOUR ASS!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o takim zestawieniu?

Następny temat

biceps

WHEY premium