SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Szukam pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 436

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Witam jak w temacie szukam pomocy mam 23 lata 170 wzrostu i waze 80 kg przytyłem w pierwsze dwa i pół miesiąca 15 kg i postanowiłem iść na siłownię i w pierwsze kolejne półtora miesiąca ogólnie 4 przytyłem 20 kg i tu zaczęły się moje roztepy chodzę już ponad pół roku i roztepy sie rozwinęły cały biceps tricepsy uda są w roztepach. Dowiedziałem się że zwykle maści mi Już w tym stopniu nie pomogą jedynie leki ale nie wiem jakie i ponoć picie Oliwi z oliwek też ale nie wiem ile pić i czy wogóle się za to zabrać picie a może smarować oliwa roztepy proszę o pomoc bo nie wiem jak sobie pomóc a przejrzałem już pół internetu i nic sensownego nie znalazłe może źle szukałem z góry dziękuję.

Zmieniony przez - Chillout w dniu 2017-04-20 15:14:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1310 Napisanych postów 43532 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420164
Skąd taki nagły przyrost masy ciała? Najważniejsza kwestia to wyeliminować przyczynę żeby się jeszcze nie powiększały i nie dochodziły nowe.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Przyczyna taka że przestałem melanzowac palić papierosy itd w zacząłem jeść i chodzić na siłownię więc siłownia powoduje progres ze rosne a z tego nie zrezygnuje od miesiąca waga stoi w miejscu bo nie jadam tyle i ostatni posiłek do 19 ale roZwijam się na silowni rosne i roztepy jak były są i nowe też wiec jak mam sobie pomóc wszystko naturalnie się dzieje nie biorę odżywek ani sterydy nic
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5867
wg mnie wystarczy zwykly krem na rozstępy dla kobiet w ciaży. Poki są czerwone nie ma chyba wiekszych problemów zeby znikneły. Gorzej jakby były białe.
napisał(a)
Początkujący
Dziękuję spróbuję A co powiecie o piciu 3 łyżek Oliwi z oliwek pytam Zdrowotnie i na poprawie elastyczność skóry na masę nie potrzebuje
1
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5077 Napisanych postów 95921 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 755803
Mozesz pić oliwe z oliwek ale nie w celu pozbycia się rozstępów ale jako jedno źródło tłuszczy w diecie. Nie ma co siędziwić ze je masz w 2 miesiące 15 kg to jest bardzo dużo i skóra nie wytrzymuje takiego wzrostu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Jak już nie będę na masie drastycznie tył to uststkuje się skóra i roztepy bd zanikac albo białe sie robix czy jak?
napisał(a)
Początkujący
Kto poleci dobrego dietetyka nie drogiego bez planu treningowego bo swój własny mam i nir narzekam
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5077 Napisanych postów 95921 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 755803
Zagadaj np do konia, tomqa czy domera na forum.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EEG-Interpretacja badania

Następny temat

Wizyta w solarium

Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu?  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki?