SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam osoby do ułożenia planu treningowego FBW + dieta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 785

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

31

Waga

83

Wzrost

181

Cel treningowy

Nabranie dobrej jakości masy

Staż treningowy na siłowni

Ćwiczę z przerwami od pół roku

Uprawiane inne sporty

Czasami narty, basen, rower (rekreacyjnie)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Ławka łamana, stojaki, hantle, gryf, gryf łamany, wielofunkcyjny drążek do podciągania (Wygląda jak model: inSPORTline Power Tower PT80) i oczywiście obciążenia. Inny sprzęt mogę dokupić - CHCĘ PEŁNO WARTOŚCIOWY TRENING

Dieta

Dieta opisana w poście

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

witaminy, omega 3, flex i białko WPC z przerwami

Ostatnio przerabiany plan

Trening opisany w poście

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wyciskanie na ławce: 35-40kg, przysiad: 40-45kg, martwy ciąg 40kg)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 136
Witam
Mam nadzieję, że pisze w dobrym dziale : ) Szukam doświadczonej osoby, która ułoży dla mnie dietę i plan treningowy - przypuszczam, że takich tematów jest mnóstwo - więc od razu piszę, jeżeli zachodzi potrzeba - odpłatnie i proszę nie "hejtować". Coś tam samemu układałem, wyliczałem i efekt tego taki, że ważyłem 86,5kg a teraz 83 kg, mięsnie bez zmian, lekki brzuch również : )

Potrzebuję doświadczonej osoby, która powie co i jak ponieważ wiele napotykanych osób doradza dla mnie zupełnie coś innego, na siłowni mam kolegę instruktora po, którym spodziewałem się pomocy - ale forum sfd czytam od dawna i zdarzyłem zauważyć, że jego rady są błędne...

Chcę nabrać dobrej jakościowo masy, nie interesuje mnie super szybki efekt wzrostu - a bardziej jakość. Mam w domu wagę elektroniczną i będę w stanie odmierzać sobie porcje co do 1 grama. Trochę ćwiczyłem, ale każdy radził co innego więc przyjmujmy, że jestem osobą początkującą.

Czego chcę: Diety opartej na 5 posiłkach dziennie, składającej się z produktów: mleko, płatki owsiane, ryż, pierś z kurczaka lub schab (gotowany na parze), oliwa, warzywa i ewentualnie gotowane jajka, twaróg i pieczywo pełnoziarniste. - Wszelkie inne produkty chciałbym wyeliminować. W diecie chciałbym mieć uwzględnione białko WPC do picia (Bo lubię i bardzo mi smakuje) - 1 a najchętniej 2 razy dziennie. Do diety chcę brać witaminy + omega3 i nic więcej.

Trening chcę: W oparciu o sprzęt, który posiadam (Mogę dokupić), chcę ćwiczyć FBW - 3 razy w tygodniu, ale taki aby był naprawdę kompleksowy, nie chcę pomijać partii mięśniowych. Chcę dobrej jakości masę więc chciałbym uwzględnić jazdę rowerem, rozciąganie i może jakąś gimnastykę (Pokroju coś na dvd lub plan ćwiczeń pokazany na yt ?

W domu dysponuję: Ławka łamana, stojaki, hantle, gryf, gryf łamany, wielofunkcyjny drążek do podciągania (Wygląda jak model: inSPORTline Power Tower PT80) i oczywiście obciążenia. Akurat kończę spłacać pożyczkę więc jestem zdecydowany w razie konieczności kupić inne przyrządy.

Powyżej mówię dieta na masę, ale podkreślę, że nie muszę być koksem - Chcę rosnąć, ale zalanie możliwie ograniczyć i mieć na uwadze jakość (Zdaję sobie również sprawę, że ciężko wyeliminować zalania przy masówce - Chcę po prostu możliwie to ograniczyć). Powiesz mam biegać, będę biegał, powiesz mam pływać - będę pływał.

Mój wzrost: 181,00 cm, Waga 83,00 kg

Jeżeli ktoś może mi pomóc, proszę o kontakt, jeżeli odpłatnie - proszę od razu podać cenę bo stawki są naprawdę różne i z pewnością nie na każdego mnie stać. Pozdrawiam

- - - - - - -

Jeżeli pojawią się pytania jak ćwiczyłem, trenowałem na podstawie innego wątka na forum:

1. Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach
2. Plecy: Wiosłowanie sztanga
3. Klatka: Wyciskanie sztangi płasko
4. Barki: Wyciskanie sztangi stojąc
5. Biceps: Uginanie ramion ze sztanga
6. Triceps: Wyciskanie sztangi wasko

8-12* POWTURZEŃ, wszystko po 3 serie

BRZUCH:

1. UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU NA SKOŚNEJ ŁAWCE.
2. Skłony boczne leżąc.
3. SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO

Do tego pompki i coś tam starałem się "podciągać"

- - - - - - - - -

Dieta:

Posiłek 1:
Mleko 2,0% + płatki owsiane (około 90g)

Posiłek 2:
Schab 90g. + 2 kromki pieczywa pełno ziarnistego + kapusta kiszona

Posiłek 3 i 4
makaron (100g) + piers z kurczaka (90g.)

Posilek 5
Twaróg pół tłusty (200g)

Po treningu piłem 1 porcje białka Trec.

- - - - - - - - -

Bardzo proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tgrening jak trening podstawowe FBW problemy są w diecie jakbyś to wrzucił w swój dziennik na swoim profilu i zrobił zrzut to ciekawie raczej by to nie wyglądało, tutaj bym upatrywał głównego winowajcy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 136
Dobrze, zacznę od samego początku. Skoro trening FBW jest w miare ok to pierw chcę dopracowac trening tak na 100% i zająć się za układanie diety. Czy taki FBW jest dobry:

1. Wyciskanie sztanga płasko
2. Wyciskanie hantli skos
3. Wyciskanie sztangi z klatki
4. Wyciskanie sztangi zza karku
3. Francuskie wyciskanie sztangi
4. Wiosłowanie hantą
5. Unoszenie tułowia z opadu
6. Przysiady ze sztangą
7. Martwy ciąg na prostych nogach
8.Uginanie ramion ze sztangą 2 serie (biceps)
9. Wspięcia stojąc 3 serie (łydki)
10 brzuch

Co dodać, co zamienić, co odjąć - Ewentualnie mógłbym rozpisać FBW na dwa oddzielnie treningi - raz gora, raz dół. Proszę o sugestie



Zmieniony przez - Z3PLUS w dniu 2016-11-18 19:37:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 834
Za darmo raczej nikt za ciebie nie ułoży diety i treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 136
yyyyy? W pierwszym zdaniu podkreśliłem, że może być odpłatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dlaczego dieta ma być tak uboga? To nie jest tak, że jak jest ryż plus kura to jest lepiej i bardziej pro, niz jak jest karkówka i ziemniaki

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 136
Mieszkam na stancji, wraz z innymi współlokatorami - kuchnia jest mała i "tłoczna". Dieta jest prosta w przygotowaniu, wszystko mogę przygotować rano za jednym razem do max. 20-30minut na cały dzień i miałbym spokój. Z inną dietą miałbym problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma co tego fbw tak rozbudowywać, na klatkę aż tyle nie potrzebne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chudość, od czego zacząć?

Następny temat

Czy dobrze trenuje?

WHEY premium