logo
zamknij zamknij

Szukam info. O nisko intensywnym treningu wytrzymalosciowym

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231

0 5 0
napisał(a)
pawel.tarka28
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 680 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5512
Jak w temacie . Oprócz siłowni trenuje sw dość ciężko to pogodzić zwłaszcza jak chce się dużo dźwigać. Dlatego poza siłka i treningami sw ograniczam aktywność ale niestety mam dość słaba wydolność. Zauważyłem jednak,ze nim więcej spaceruje czyli zajęcie o niskiej intensywności tym lepsza zdecydowanie mam wydolnosc. Niestety nigdzie nie mogę zlokalizować info ,jakiś badań czy cus o wpływie tak mało intensywnego treningu jakim jest spacer na wydolnosc
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 1552 Napisanych postów 41270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289964
Powiem Ci szczerze, że nigdy się nie spotkałem z taką zależnością najczęściej wręcz odwrotnie czyli interwały dobrzew ty zakresie się sprawdzają, a na treningu sw nie masz wytrzymałościowych epizodów ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
pawel.tarka28
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 680 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5512
Jak to się standardowo robi to wiem. Po prostu zauważyłem bardzo wyraźną zależność między spacerami czy nawet inaczej pokonany dystansem dziennie,info za telefonem. A wydolnośćià i szukam info bo dość to dziwne dla mnie a nie chce za dużo wrzucać dodatkowego intensywnego treningu bo obawiam się o wyniki siłowe. Siłka to na tą chwilę priorytet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do sprawdzenia (split)

Następny temat

Pierwsza redukcja, kilka dylematów

Progresja treningowa - klucz do rozwoju muskulatury

Stan zapalny a rozpad mięśni u sportowca – jak się bronić?

Napoje zero - porównanie okiem dietetyka

Bikini fitness – kiedy jest najlepszy czas?

Polędwiczki z kurczaka z warzywami

Melatonina - sposób na bezsenność

Anna Fiodor - ocena sylwetki

Trening okluzyjny, HIT czy KIT?