SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Szukam info. O nisko intensywnym treningu wytrzymalosciowym

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 267

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 680 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5512
Jak w temacie . Oprócz siłowni trenuje sw dość ciężko to pogodzić zwłaszcza jak chce się dużo dźwigać. Dlatego poza siłka i treningami sw ograniczam aktywność ale niestety mam dość słaba wydolność. Zauważyłem jednak,ze nim więcej spaceruje czyli zajęcie o niskiej intensywności tym lepsza zdecydowanie mam wydolnosc. Niestety nigdzie nie mogę zlokalizować info ,jakiś badań czy cus o wpływie tak mało intensywnego treningu jakim jest spacer na wydolnosc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 1838 Napisanych postów 43317 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 374218
Powiem Ci szczerze, że nigdy się nie spotkałem z taką zależnością najczęściej wręcz odwrotnie czyli interwały dobrzew ty zakresie się sprawdzają, a na treningu sw nie masz wytrzymałościowych epizodów ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 680 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5512
Jak to się standardowo robi to wiem. Po prostu zauważyłem bardzo wyraźną zależność między spacerami czy nawet inaczej pokonany dystansem dziennie,info za telefonem. A wydolnośćià i szukam info bo dość to dziwne dla mnie a nie chce za dużo wrzucać dodatkowego intensywnego treningu bo obawiam się o wyniki siłowe. Siłka to na tą chwilę priorytet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do sprawdzenia (split)

Następny temat

Pierwsza redukcja, kilka dylematów

Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów