SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam gier na pc o tematyce mma, ufc

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3101
Witam
Jeśli ktos ma jakieś linki do ściągnięcia gier mma, lub ufc to byłbym wdzięczny za podanie ich. Mam konto na rapidshare więc najlepiej gdyby były właśnie z rapidshara. Dzieki z góry

Jeżeli jeszcze oddychasz, to znaczy ze nadal możesz walczyć. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
https://www.sfd.pl/Kto_chce_się_pobawić_w_klatce_UFC_-_gra-t265367.html

Niestety wiekszosc gier jest na PS2 wiec jak Ci bardzo zalezy to spróbuj przez emulatory.


Jako alternatywe masz link do gry judo. Może to nie MMA, ale gra przyjemna. Sam grałem i polecam

https://www.sfd.pl/Gra_judo_-__David_Douillet_Judo_-t291728.html

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2008-09-01 21:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
te Judo się szybko nudzi gralem też

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Niedziała mi link... Mam Prosbe niech ktos mi napisze na gg dobry link moje gg to 4258676...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MMA Simulator to taka typowa gra MMA na kompa.
Jednakże jest to jak sam tytuł wskazuje TYLKO symulator, więc nie poszalejesz.

A na ps2 to jest mnóstwo gier. Grałem w UFC Sedden Impact, K-1 2005, Pride FC, Pride GP 2003 (moja najlepsza gierka, Fiodor, Cro Cop i reszta)

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-10-06 19:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Czy ktoś się orientuje czy wyszło więcej wersji pride na ps2? Pytam się ponieważ mam gierkę ale nie widzę tam fiodora i cro copa. Jeżeli ktoś ma ps2 to polecam k1 2006 najlepsza bijatyka jaka kiedykolwiek wyszła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pride GP 2003.

Dużo lepsze od Pride FC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
No ja pykam w K1 ale kariera troche kijowa bo po japońsku (Le banner najmocniejszy w grze a najsłabszy Aerts to kijówka troche) a pride`y były 2 Pride FC i Pride gp 2003 niby fajne ale za małe paski życia i walka kończy się zazwyczaj w 1 rundzie no i graf nie za dobry a w UFC nie grałem i se chyba musze zassać ten nowszy choć iedługo wyjdzie ten najnowszy na PS3 i xbox360 więc chyba se trza kase odkładać na konsolkę (UFC raczej tylko ze względu na Andersona Silve oglądam i innych byłch Prideowców więc raczej do gustu mi nie przypadnie).

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
wwf raw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
a ja znalazłem taka faja gierke http://fajowe.pl/gra/fighters-rampage.html 

cos na nude: gry online http://www.fajowe.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

UFC 88: Liddell gotowy na Evansa

WHEY premium