SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki Walki Łódź

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
Przyjechałem do Łodzi i chętnie zapisał bym się na jakieś sztuki walki najlepiej w dzielnicy Widzew ćwiczę już piłkę nożną ale jak by mi się spodobało mógłbym zacząć trenować na stale.
Może są jakieś darmowe kursy wakacyjne a jak nie normalny klub który polecacie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
odgrzewam schaba:]

"Witam, moglbym prosic zeby ktos napisal mi jak dokladnie wyglada sprawa z boksem na Widzewie,warunki, kadra, kiedy sa treningi itd. Z gory dzieki. "
;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94308 Napisanych postów 364240 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668517
wejdz do Kubusia na Widzewie tam jest kilka sekcji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie mam sie zapisac?mysle ze na poczatek na kingboxing !W okolicach Lks sa jakies sekcje?

""B""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 362
Polecam treningi w szkole Warrior przy rondzie Lotników Lwowskich.
http://www.warrior.com.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Ja również polecam treningi w Szkole Sztuk Walki Warrior Roberta Karpińskiego.
www.warrior.com.pl  Pozdrawiam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
dziekuje slicznie napewno zajze tam !

""B""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 964
Na Widzewie masz również b.dobrą sekcje bokserską :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Boxxing Napisz gdzie ?mam nadzieje ze nie mowisz o ,,Kubusiu,,bo maja treningi tylko raz w tygodniu !!!

""B""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 964
Nie, nie w Kubusiu, jeśli chodzi o boks, jest sekcja na Widzewie, treningi 3x w tygodniu-poniedziałki,środy i piątki.
Napisałem Ci maila co i jak:)

Zmieniony przez - boxxing w dniu 2008-09-14 19:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
dzieki !! odczytalam wiadomosc i jutro tam zawitam by sie zorientowac ! bo juz jest 16wrzesnia i nici z mego rozpoczecia!Trenowania!

""B""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
Patrząc na te wszystkie tematy o SW bierze mnie cholera ;] chyba trzeba założyć jeden temat w którym się zbierze Wszystkie najlepsze sekcje w eudezecie i bedzie gitarka

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POSZUKIWANY Instruktor Jogi

Następny temat

naprawa sprzętu PILNE

WHEY premium