SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuczna ściana/ bulderownia

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
Ejo!

Temat jest głównie skierowany do wspinaczy chyba lae nieważne. Chodzi mi o to, czy ktos z was robił sobie sztuczną ścianę ewentualnie bulderownie. Ja robiłem sobie ścianę na zewnątrz i w betonie to łatwo było przymocowac chwyty, ale teraz robie wewnątrz i chciałem robic z takiej płyty z drzazg. I tak jak jest na ścianach zwykłych są takie nakrętki wkręcone na stałe w drewno i one trzymają chwyty. Dzieki nim można zmieniać dowolnie ustawienie.

Więc moje pytanie i prośba dotyczy podzielenia się jakimkolwiek doświadczeniem w tej dziedzinie. Cczy może ktos wie skąd wziąć te nakrętki do drewna??

pozdrowienia
K15

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2996
Cześć,wejdź na www.scianka.republika.pl,myśle,ze o taką ścianke Ci chodzi,napisz do nich jeśli będą w dobrym humorze odpiszą,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja pisałem,i nic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2996
No to widocznie nie są w dobrym humorze:)spróbuj jeszcze raz, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
cze

No juz się trochę zorientowałem w temacie. I mniej więcej wiem jak zdobyć materiały.tylko jeszcze zostaje mi kwestia czy zrobic chwyty samemu, czy je kupić... ale chyba nie będę się babrał i kupię, bo nie ma co..zaoszczędziłbym pewnie ze 200..ale nie wiem jak się coś nie uda co zrobić i chwyty by były po kilka sztuk identyczne więc do bani:-/. Jak ktos bedzie chciał więcej info to mogę trochę pomóc. NIe myślcie sobie, że ja ściany nie robiłem...o nie ja mam 9 metrową na ścianie domu.ale to jest beton i technika była inna. Tera wezmę się za panel z płyty i bedzie grało... zrobiuę sobie centrum wspoinaczkowe w domu.. bo tej bulderowni co będę robił to będzie jakieś 18 m2. Więc to juz sporo.... ale to dopiero początek bo się chce rozkręcić i zrobić coś koło 30 m2.

No to pozdrawiam

P.s.
No i oczywiście piszcie jeśli macie jakieś ściany podzielcie się.albo napiszcie na czym w domu ćwiczycie...

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
To nie dla mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
jak juz to ja tez

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Yakuza

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
hej
a my mamy ścianke przenośną powierzchnia 20m2 wysoka na 8 m różne trasy ale w góre / przekręcamy chwyty od potrzeb / , odradzam własnej roboty chwyty lepiej kupic atestowane i punkt asekuracyjny tez od tego zależy twoje i innych którzy będą sie z toba wspinac
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić żeby szybciej biegać ???

Następny temat

Nike Outdoor 500

WHEY premium