SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpik kostny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Cześć.
Wapń jest ważny, chciałbym go przyjmować nie jedząc przetworów mlecznych których nie lubię.
Czytałem o szpiku kostnym, ludzie jeszcze jedno-dwa pokolenia temu zajadali się nim, a i w dystyngowanej kuchni zaczyna się pojawiać.
Jecie szpik kostny? Da się go dostać w większej ilości w jakimś sklepie?
Wydłubywanie z tych małych kosteczek jest męczące.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jem, ale właśnie z kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Czesiek43
Ja jem, ale właśnie z kości.


Z jakich zwierząt? Kupujesz je i prosisz by Ci połamali czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee no ze wszystkiego... ugotuje, zjem mięso i szpik, sam sobie radzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie widziałem w sprzedaży. Chyba, ze w restauracjach. Jak Ci smakuje to czemu nie.

Dobrym zrodlem wapnia sa wody wysokozmineralizowane.

Zmieniony przez - domer w dniu 2015-03-05 20:07:22

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Piję czasem takie wody, ale chciałbym spróbować zawierzyć przodkom :) . Najwyżej popytam w mięsnych o kości. Chyba mam mało wapnia, zęby mi się robią przezroczyste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wylicz sobie ile masz mniej wiecej w diecie. Jak nie jedzac przetworow miesnych na pewno masz braki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Jem mięso, piję maślankę. Musze policzyć, w każdym razie wyczytałem ,że szpik ma też dobre tłuszcze i witaminy, chciałbym go jeść i tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jeżeli pijesz mleczne napoje fermentowane, to może nie jest tak zle. Warto czasami dodać mozzarelle.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna 86kg do oceny

Następny temat

Redukcja 2200 kcal - ocena diety

WHEY premium