SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Takie zakończenia dnia totalnego OFF-u

Jutro otwarcie klubu i jestem tam od 12 do 20 i planowane 4 posiłki będą wyglądać tak:
2x omlet owsiany (1 omlet = 1 jajo, 5 białek jaj, 80g owsianych , 20g wpc , 5g kakao, cynamon, słodzik i pewnie dam jakiegoś owoca)
2x kura + ryż brązowy + warzywa
na kolacje coś wymyślę na spontanie

Czyli czysto fest :D po dzisiejszym mam już dość syfów :D byle teraz przeżyć do czwartku do 13.30 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ale słodziutka uczta ;)
Co do tego brzucha to... miałeś kiedyś jakiś wypadek czy po prostu masz taki 'układ' ?

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2014-11-01 23:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
Ale słodziutka uczta ;)
Co do tego brzucha to... miałeś kiedyś jakiś wypadek czy po prostu masz taki 'układ' ?


Żebra mam wystające po ojcu w dodatku krzywo, przez co też krzywa i trochę wklęsła jest klata piersiowa - przez to pewnie też odstaje, no ale co zrobisz :) już zdążyłem się z tym pogodzić :) słabo wygląda, ale przynajmniej mi optycznie zmniejsza talie :D jedyna opcja na to to operacja i to nie byle jaka, bo musiałbym 2-3lata odpuścić treningi, także mam to w d... wolę zbudować mięcha na klacie i proste brzucha dowalić :D mostek też mi wystaje ;/ ale mogę też zrobić "Vacuum" :D





Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-11-02 00:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak to się mówi - genetyki nie przeskoczysz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
lubię jak zakładasz te różowe majtki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rokko
lubię jak zakładasz te różowe majtki :)


Zdradzisz nam jakie ludki na nich są?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Szmexy
Takie zakończenia dnia totalnego OFF-u

Jutro otwarcie klubu i jestem tam od 12 do 20 i planowane 4 posiłki będą wyglądać tak:
2x omlet owsiany (1 omlet = 1 jajo, 5 białek jaj, 80g owsianych , 20g wpc , 5g kakao, cynamon, słodzik i pewnie dam jakiegoś owoca)
2x kura + ryż brązowy + warzywa
na kolacje coś wymyślę na spontanie

Czyli czysto fest :D po dzisiejszym mam już dość syfów :D byle teraz przeżyć do czwartku do 13.30 :D





Dawaj, dawaj Piotrze. Jeszcze trochę i będzie co 2-3h:

1. Jajka + płatki owsiane
2.-5. Kura + ryż + warzywa
6. Twaróg + Oliwa

A tak poważnie to gites jest, z tygodnia na tydzień progress więc francja elegancja Aesthetics Crew Team czeka na nowego kompana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Doris.K
Rokko
lubię jak zakładasz te różowe majtki :)


Zdradzisz nam jakie ludki na nich są?:D


ufoludki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
Jak to się mówi - genetyki nie przeskoczysz ;)


No niestety :)

Rokko
lubię jak zakładasz te różowe majtki :)


Doris.K
Rokko
lubię jak zakładasz te różowe majtki :)


Zdradzisz nam jakie ludki na nich są?:D


One są czerwone :P a te ludki to się misie :D

DamiosL

Dawaj, dawaj Piotrze. Jeszcze trochę i będzie co 2-3h:

1. Jajka + płatki owsiane
2.-5. Kura + ryż + warzywa
6. Twaróg + Oliwa

A tak poważnie to gites jest, z tygodnia na tydzień progress więc francja elegancja Aesthetics Crew Team czeka na nowego kompana


Hahaha bez przesady xD no ja też czekam żeby dołączyć do EKYPY




Pierwszy dzień w pracy zaliczam do bardzo udanych, aczkolwiek zmęczony jestem i morda mnie boli od ciągłego uśmiechania się xD teraz zrobić jedzenie na jutro na uczelnie, a wieczorem jutro trening w końcu ! Już mnie nosi :D Generalnie fajne jest to, że nie ciągnie do żarcia jak człowiek ma co robić i praktycznie głodny nie byłem dziś :)

A tutaj szama:
I: omlet z owocami
II-IV : kura, ryż/makaron, brokuł, ogórek
V: omlet z masłem orzechowym i walden farmsem














Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-11-02 21:03:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
powiadomki ON

czekolada Pierot jest chVjo_wa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium