SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Ostatnia wypiska i teraz przerwa 2 tygodnie albo dłużej :) w poniedziałek wyjeżdżam z moją Olą do Gdańska, jakby ktoś był chętny na jakieś wspólne żarcie, może nawet trening (o ile bark mi do tego czasu wyzdrowieje, ale jak coś to mogę robić martwy xD) czy coś, to niech pisze na priva tutaj czy na facebook-u, to może uda się ustawić i spotkać gdzieś :) jak coś to mam multisport a jak chodzi o położenie to najbardziej mi by pasowały okolice Gdańsk-Oliwa ;)

Ostatnie dni/tygodnie były dla mnie dość ciężkie z powodu kontuzji barków i dawnej kolana, no ale nic, trzeba zrobić krok w tył, a potem zapieprzać robić dalej swoje, nie powiedziałem ostatniego słowa, można wręcz powiedzieć że to dopiero początek :) nie będę na pewno robił siadów dupą do ziemi w tym roku o ile w ogóle będę je kiedyś robił, tak samo nie będę już tak szalał z ciężarami i zakładał sobie stopniowe małe cele do pobicia, zamierzam ćwiczyć jeszcze DŁUUGGGOO, a nie 2-3lata, także kiedyś zamierzone cele siłowe się osiągnie :)

Ostatnie 5tygodni jedzenia średnio 3800-4000kcal dziennie pozwoliły mi odsapnąć od tego wszystkiego, odpocząć, zregenerowała mi się psychika, zrozumiałem kilka istotnych rzeczy, które na pewno będę chciał przekazywać innym. Dlatego też za 2 tyg. po powrocie odpalam swój FP na fejsie, kto będzie chciał ten będzie śledził i znajdzie jakieś info dla siebie / motywacje / humor / czy też pole do popisu dla hejtów. FP na pewno nie będzie w stylu codziennych wpisów: "Siema, dziś robie barki, a Wy?" albo pseudo-motywacyjnymi hasłami, czy też galerią zdjęć formy w kiblu albo talerza. Stawiam jakość nad ilością, także posty na pewno nie będę pojawiać się kilka razy dziennie byle by cokolwiek wstawić. A co będę umieszczał? Wszystko na co będę miałtylko ochotę :D na pewno będzie sporo informacji odnośnie treningu/odżywiania/suplementacji, będzie przedstawiony mój punkt widzenia na niektóre sprawy, może od czasu do czasu przetłumaczę jakiś artykuł ciekawszy, filmiki/zdjęcia itp.itd. :) Dziennik czy będę dalej prowadził ? Tak będę, ewentualnie po prostu rzadziej wpisy będę wrzucał :)

Dziś zrobiłem cardio na bieżni z samego rana naczczo i taki był jego efekt:


Michy już nie trzymam, nic nie liczę, wagę kuchenną odstawiłem do szafki i wyciągnę ją dopiero za jakieś 2 tygodnie :) Plan treningowy i plan działania po powrocie już jest gotowy, wrzucę go jak wrócę. Waga na czczo to jakieś 92,5kg, ciekawy jestem ile w tym roku mi dojdzie xD rok temu było 6,5kg, w tym może uda się mniej, a co najważniejsze uda się NIEprzekroczyć bariery 3-cyfrowej :D będzie fajnie, bo równo rok temu robiłem też po powrocie redukcje, waga będzie też na pewno podobna, za to sposób redukcji będzie trochę inny i bardziej przemyślany, to będzie można porównać efekty :D

Żebyście nie tęsknili, to jak na złość wrzucam Wam zdjęcia posiłków z ostatnich dni ^^











1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
Udanego wypoczynku i z niecierpliwością czekam na FP :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Puuuuchnij
Czekam na fp oczywiście !
Pozdro Byku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
To białe z jagodami, a potem z truskawami i bananami to twaróg?

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
zazdroszczę Ci tego podejścia do tematu !! jak dla mnie wakacje (czyli luz przede wszystkim od DIETY, treningu) wiążą się właśnie z obawą o pogorszenie formy.. wiem, że to chore, ale staram się poukładać w miarę wszystko.. przede wszystkim w psychice długa droga przede mną

szamka jak zwykle sztos co kryje się na 4 zdjęciu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Widzialem juz na insta ten chleb wiec porprosze o przepis :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
tyleeee dobrego jedzonka ^^ (przepisy pamietaj haha)

milego wypoczynku i zapodaj linka do fb jak bedzie !;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Dzięki ludziska :* buziole :D

Laura - miałem to samo i to dokładnie.... długoo :D pewnie jeszcze wróci w mojej "karierze" treningowej :) ale póki co mam wywalone ^^ życzę Ci tego samego :D

Przepis na chleb: 180g mąki orkiszowej, 20g otrębów orkiszkowych (może być 200g mąki), 5g oliwy z oliwek, 10g miodu, 150ml wody (rozpuścić w niej 25g drożdży) + łyżeczka soli. Wszystko razem dokłądnie wyrabiamy i do piekarnika na 200stopni, 40-50minut

Polka88 - jeszce kuchnie spalisz i będzie xD :P

Miało być wolne, ale tak byłem wku.... zdenerwowany, że pojechałem zrobić ostatni trening przed wyjazdem.

2x10x10x100 czyli 20ton w 60minut

(Pół)Przysiad ze sztangą 10x10 -> 100kg
Martwy ciąg 10x10 -> 100kg

Dziękuje, dobranoc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Odpoczywaj !;)

Mi tam sie najbardziej podobaja wypieki w formie zwierzakow ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium