SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
To są lody a na nich pokrusozne oreło ? ;O

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nigdzie nie wyszedłeś więc nie możesz powiedzieć, że COŚ Ci nie wyszło. Już bez przesady ;)

Co do tego 'czyściocha' to... dzięki za kolejną dawkę śmiechu przed snem :D
Nie było komu założyć Ci tej sztangi? Mi przy tym ćwiczeniu zawsze mąż na szczęście pomaga -inaczej by mi się chyba nie chciało aż tak gimnastykować.
Pod sztangę polecam złożoną matę położyć :D Mniej uwiera to i ówdzie.

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-02-19 23:12:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
barteklip9
To są lody a na nich pokrusozne oreło ? ;O


Nie, owsianka :D a na niej pokruszone oreło, 2 kostki rozpuszczonej białek czekolady i 30g serka homogenizowanego :D

Doris.K

Nie było komu założyć Ci tej sztangi? Mi przy tym ćwiczeniu zawsze mąż na szczęście pomaga -inaczej by mi się chyba nie chciało aż tak gimnastykować.
Pod sztangę polecam złożoną matę położyć :D Mniej uwiera to i ówdzie.



Nie będę się prosić nikogo :D ale już znalazłem patent na to także jakoś dam radę :D podłożyłem ale nic nie dało ^^ dalej było mega niewygodnie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ostatnio robiłem hip trust 100kg bez żadnej gumy czy ręcznika i luz.
Najgorzej to mi ściągnąć sztangę, bo mam za duże nogi i sztanga mi się na nich kładzie i trochę jest wtedy nieprzyjemnie, zawsze muszę kogoś prosić, żeby ją zemnie zdjął.
Zakładam po prostu ze stania.



Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-02-20 01:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba jakos ciezko mi sobie wyobrazic jak Ty ja ze stania zakladasz a nie narzekam na brak wyobrazni ;D
Z Ciebie to kocur nad kocury - nawet 150 bez zabezpieczenia wciagniesz ;D

Szmexy -Slabe maty macie w takim razie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Dziś jakoś ciężko było, rano wstałem to musiałem coś zjeść bo bym umarł z głodu chyba o.O na treningu też jakiś słaby byłem, ciągle dyszałem i jakoś ciężko było, dziwna sprawa...

To zjadłem przed treningiem:




A między innymi to zjadłem po :D


Formcheck z rana:


TRENING
1. Wyciskanie hantli skos dodatni 45 stopni 4s -> 8x39kg / 8x39kg / 8x39kg / 6x39kg + dropset
2. Wyciskanie hantli skos 15stopni 4s -> 10x31kg / 10x31kg / 10x31kg / 8x31kg + dropset
3. Floor press 3x8 -> 35kg + dropset
4. Rozpiętki skos dodatni 30 stopni 3x12 -> 11kg + dropset
5. Pompki na poręczach 3s -> 8xCC+20kg / 8xCC+20kg / 6xCC+20kg
6. Kickbacks linką 3s -> 12x20kg / 12x20kg / 12x20kg + dropset

Cardio - marsz na bieżni 6km/h - 10minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
kuuuuurde bele konkretnie widze no

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Widzę, że nie tylko u mnie był dziś ciężki dzień ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ja mialam podobnie!! Zmęczenie pomimo wyspania.. Na bank cos w powietrzu było a mnie sie wydaje, ze brzuch teraz lepszy niż jeszcze jak na wycince byles hehe ;D. Moze gdzies przeoczyłam. Jak bd wychodzić z redu? Koniec z kompleksami, hittami i powoli dodajesz kcal? I wgl jakie plany teraz na siebie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
lauraa96
Ja mialam podobnie!! Zmęczenie pomimo wyspania.. Na bank cos w powietrzu było a mnie sie wydaje, ze brzuch teraz lepszy niż jeszcze jak na wycince byles hehe ;D. Moze gdzies przeoczyłam. Jak bd wychodzić z redu? Koniec z kompleksami, hittami i powoli dodajesz kcal? I wgl jakie plany teraz na siebie? :)


Powtórzę :D cardio uciąłem od razu do 0 (miałem raptem 3x w tygodniu), a teraz stopniowo będę dodawać kalorii (sprawdzanie formy co tydzień, ważenie, pomiar i jak stoi w miejscu wszystko to podbijam 5% kcal). A plany teraz to utrzymać formę, poprawić klatę i plecy z jak najmniejszą różnicą na wadzę przez kolejne 3 miesiące (max +2,5-3kg), a potem jakaś redukcja na wakacje :)
Nogi na pewno lepiej nigdy nie wyglądały niż teraz mimo, że w ciągu tygodnia miałem 2x cheata :D także może i coś tam brzuch się poprawił też lekko ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium