SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Chciałbym pójść do Liceum piłkarskiego, najlepiej do Gwarka Zabrze. Tylko nie wiem czy, łatwiej jest wybić się z takiej szkoły w wieku 16-18lat, niż próbować w swoim miejskim klubie. Nasza drużyna seniorów gra w III lidze. A może trenować w klubie i indywidualnie, ukończyć Liceum w swoim mieście, a karierę spróbować rozpocząć w wieku 19lat i więcej. Bardzo proszę o porady ! Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1797
To zależy jeżeli jesteś wyrużniającym się zawodnikiem w swojej drużynie to się udaj do szkółki, jeżeli jesteś drużynowym średniakiem bądź tylko rezerwowym zostań i ćwicz inwidualnie i na treningach :)
Jeżeli pomogłem daj soga ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5847
Ja proponowałbym pójść do Liceum piłkarskiego. Masz tam więcej treningów niż w normalnym klubie. do tego na pewno dodatkowe zajęcia po lekcjach. pozdro

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Nie chwaląc się, w naszej drużynie, jak i w całej naszej lidze jestem jednym, a może nawet najlepszym zawodnikiem Ale nie wiem jakbym sobie poradził na tle zawodników z całej Polski w moim wieku A szkoda też mi trochę, jeśli się nie uda zostać zawodowym piłkarzem, stracić 3 lata nauki przedmiotów ścisłych w dobrym Liceum, nie piłkarskim, bo przecież nigdy nie wiadomo czy się wyżyje z piłki, a w takim Liceum jak Gwarek Zabrze, to raczej dużo czasu na naukę takich przedmiotów się nie poświęca A jeśli sam bym przez ten czas bardzo ostro trenował, to jest szansa w wieku 20 lat zostać piłkarzem jakiejś dobrej drużyny, czy teraz jest już ta pora, aby rozpoczynać karierę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5847
powiem ci tak. dzisiaj przeczytałem artykuł na temat piłkarza który grał w klubach ekstraklasy i mówił że zarabiał 1200 zł i nie wystarczało mu to na życie. więc dobrze się zastanów co będziesz robił jeśli kariera nie pójdzie po twojej myśli. mam nadzieję że pomogłem

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 374
a mi opłaca się zapisać do klubu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 374
bo narazie w żadnym nie trenuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5847
a nie trenowałeś nigdy wcześniej w żadnym klubie?

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1797
MTnew hahaha tu mnie roz***ałeś, piłkarz ekstraklasy(najwyższej ligi piłki nożnej w Polsce) zarabia marne 1200zł/mc. W mojej drużynie 4-ligowej bramkarz zarabia 2.300 ;)
Stawki w ekstraklasie są mniejwięcej na poziomie 10tyś o ile nie więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5847
tak czytałem na sport.pl

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126
dobra beke wyczytales. Sernas w Widzewie ma 90 tys zl. Bieniuk ma 35 tys. Zwykly zawodnik z MESA w Widzewie ma 3 tys. W 3 lidze chlopaki lapia po 3tys. Co do szkoly sportowej to tam ida na mase. 100000 Chlopa przeorac i sprzedac moze z 2 do dobrych klubow taka jest ich polityka. Trenuj w 3 lidze potem idz do 2giej ligi a z 2giej Cie juz zlapia wyzej jak bedziesz mlody i dobry...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

pomoc dla kolegi !!

Wiecej