SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Szerokie biodra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 681

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 15 lat Na forum 194 dni Przeczytanych tematów 35
Witajcie. Jestem tutaj nowy. Mam 15 lat i problem ktory może wydać się dla niektórych bardzo dziwny. Mianowicie chodzi mi o moje biodra. Są duzo szersze od klatki piersiowej i czuje sie z tym troche niekonfortowo. Ćwicze od okolo roku i efekty są zauważalne ake niestety nieposzerzyłem się tylko wyrzeźbiłem. Chodzi mi o to że chcialbym rozbudować mięśnie najszersze grzbietu i poszerzyć talie.Przeszła mi przez glowę taka myśl że wszystko siedzi w mojej psychice i niewidac tak tego tylko mi sie tak wydaje. Myślę że mi pomożecie. Z góry dziękuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3451 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Zeby sprawdzic, czy to problem rzeczywisty, czy z postrzeganiem wlasnej sylwetki wrzuc foto do oceny.
3

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6066 Napisanych postów 140265 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996316
jw byc moze to nie kwestia szerokich bioder, a po prostu slabo rozwinietej masy miesniowej gornej czesci ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2780 Napisanych postów 48950 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612308
Jak możesz to wrzuć fotkę sylwetki to ocenimy czy faktycznie jest problem z tymi proporcjami czy siedzą tylko w głowie
3

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 15 lat Na forum 194 dni Przeczytanych tematów 35
s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3451 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Słabe zdjęcie

Wymyślasz. Masz normalne proporcje, tylko chudy jesteś.

Trzeba mięśni dokładać. I żadnego poszerzania tali

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czemu żadnego poszerzania talii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A po co mieć szeroką talię? Plecy trzeba poszerzać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6066 Napisanych postów 140265 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996316
sylwetka typowej budowy, nic nie ma nadzwyczajnego pozostalo ostro pracowac nad sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2780 Napisanych postów 48950 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612308
Panie kolego dołóż masy mięśniowej i będzie kosa. Tale i biodra masz wąskie więc proporcje będą dobre jak poprawisz górę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zmniejszyc wizualnie biodra?