SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sześciopak po diecie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2556

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

70

Wzrost

178

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Biegi, rower

Cel/problem/opis

Uzyskanie sześciopaka na brzuchu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Witam!

Jako, że jest to mój 1 post to chciałbym się przedstawić:
Mam na imię Adrian i mam 20 lat.
Zarejestrowałem się, aby zasięgnąć porady od specjalistów :)

Moja historia zaczyna się dokładnie rok temu, gdy przy wzroście 178 centymetrów ważyłem 83kg (raczej sam tłuszcz bez mięśni:P) postanowiłem się wreszcie zmobilizować i coś ze sobą zrobić. Udało się - w ciągu wakacji zgubiłem dokładnie 15kg! Choć przyznam że nie było łatwo, główne czynniki które spowodowały utratę 15 kilo w 2 miesiące to zero słodyczy, ostatni posiłek do 18:00, mniejsze porcje jedzenia no i codzienne bieganie po lesie wieczorem. Słyszałem opinie od znajomych ze po diecie bedzie efekt jojo i takie tam, ale już nigdy nie wrócę do poprzedniej wagi i do dawnego trybu życia. Na chwilę obecną przy wzroście 178cm ważę równo 70kg.
Chciałbym dalej robić coś ze swoim ciałem, ale na razie bardziej niż na mięśniach zależy mi na sześciopaku na brzuchu:) Moje pytanie do was brzmi, czy przy takiej wadze jest to możliwe? czy tzw. 6 Weidera wystarczy? Dodam że po odchudzaniu zostało mi trochę rozciągniętej skóry, czy może to być jakąś przeszkodą?

Załączyłem zdjęcie sylwetki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
Opracuj diete, i kontynuuj to co zacząłeś. Trening siłowy + aeroby.

Jednak na twoim miejscu zbudowalbym cos masy mieśniowej bo nawet jesli osiagniesz ten 6 pak to bedzie to smiesznie wygladalo Ot zwykly chudzielec, nie zrobisz tym na nikim wrażenia. Moim zdaniem mase juz możesz smiało robic bo klatke to masz "zapadnietą"

Tylko pamietaj by sie nie zalać jak wcześniej tylko masa dobrej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zacznij trenować na siłowni i stosować dobrą dietę z DODATNIM bilansem.

Zbudujesz mięśnie i stracisz tłuszcz jednocześnie.Ja nie wiem dlaczego ludzie nie chcą wykorzystywać takiej możliwości.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
kolejny, co chce wyrywać dziewczyny na kaloryfer ;] może i to takie "super", ale lepiej ćwicz całe ciało, każdy mięsień się przyda, a w dodatku, częstsze ćwiczenia - więcej spalonych kalorii ;)

Zmieniony przez - chcebycduzy w dniu 2012-08-17 16:16:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat 195cm 96kg

Następny temat

Czy stosując metode FBW taki trening na masę jest wystarczający ?

WHEY premium