SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Szampony koloryzujace, które dobre?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4120

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 3633 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15525
Hej dziewczyny. Uzywalyscie moze szamponow koloryzujacych? Bo chcialam sobie zrobic taki ciemny fiolet i wole zeby to byla szamponetka niz farba. Teraz mam kolor cimny kasztan z Loreal i nie wiem z jakiej firym dobre sa szamonetki , tak zeby pokryly wlosy i wyszedl mi taki kolor jakiego oczekuje. Czekam na jakies podpowiedzi.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16768 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70318
L'ORéAL

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 3633 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15525
Tez tylko tej firmie ufam jesli chodzi o farby ale szamponem koloryzujacym nie robilam nigdy.
A Ty skad niby wiesz ?

Zmieniony przez - blueeyes w dniu 2008-08-06 21:50:53

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3826
Wella - Wellaton
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16683
l'oreal
i z daleka od palette ;p
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8279
zdecydowanie l'oeral. jeszcze moze być garnier

na redukcje nadszedł czas....

napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4604 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35349
a może by tak pacnąć dekoralem

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16768 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70318
A Ty skad niby wiesz ?

Madziu , Ja bardzo duzo wiem na temat urody kobiecej

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3647
na pewno nie pallete czy jak to sie pisze..
masakrycznie niszcza wlosy i oczywiscie nie zmywaja sie po takiej liczbie jak jest napisana na opakowaniu:)
moj swietny kolor kiedys ( do 24 zmyc ) nie zmyl sie nigdy, trzeba było robić ściaganie koloru
takie szamponetki za okolo 3 zl marion nawet nie niszcza wlosow i czasem sie uda ze wyjdzie taki kolor jaki sie chce a nawet jak nie wyjdzie bardzo szybko sie zmywaja ( mowie o kolorach ciemniejszych niz naturalny, blondu nie probowalam )
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 10921 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43675
loreal jest ok.
czemuc hcesz miec fioletowe?
mi osobiscie sie nie podoba jak ktos takie ma ...
ale Twoje włosy Twój cyrk hehe
napisał(a)
Ekspert
Taki typowy fiolet tez mi sie nie podoba ale tu chodzi o taki polysk fioletowy. Ciemne wlosy z takim fioletowym polyskiem ladnie wygladaja. Ale nie robie sobie bo boje sie ze mi nie wyjdzie taki jak chce

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból w barku

Następny temat

cynk a krew z nosa

Magdalena Suwińska - ocena sylwetki Zioła na poprawę libido Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja! Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Trening funkcjonalny