SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Szalone przegrywanie kasy na zakladach by georgu ;)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8716

napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 24273 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74335
Po co tak wybiegasz w przyszłośc? Przecież liga polska i LM nie grają w najbliższych dniach

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5684 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48576
No i Serbia nie weszła.Jesteś 1zł w plecy
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1894 Napisanych postów 36529 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246190
No trudno Takie zycie
No w sumie Pippo racja

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 24273 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74335
Mecze Serbii i Finlandii miały identyczny scenariusz w sumie, prowadzenie 2:1 w setach, a potem porażki 2:3...

Jako Twój sensej dam Ci kilka rad:
1. Nie graj kursów poniżej 1.10 - przykład. Dementieva vs Oudin, kurs na Rosjankę 1.02, no i oczywiście była 2 po kursie 7.20
2. Nie wybiegaj za daleko w przyszłośc, graj mecze na bieżąco
3. Wiem że nie jesteś na takim etapie by inwestowac wielkie sumy, ale na przyszłośc Ci powiem że jak zaczyna się czarna seria i kilka kuponów Ci nie wchodzi, to nie graj "na siłę", bo już nie jednego typera widziałem który w taki sposób w kilka dni stracił sporo kasy

Jak coś mi się jeszcze przypomni, to Ci napiszę

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1894 Napisanych postów 36529 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246190
Dzieki Pippo i prosze o wiecej rad tak od Ciebie jak i od innych co wiedza w czym szum
ad.1 Staram sie wybierac kursy w granicach 1,4-1,7
ad.2 W sumie tutaj rzeczywiscie przesadzilem z tymi typami na przyslosc
ad.3 Dlatego wlasnie zaczynam wracac do zabawy juz po raz trzeci i nigdy dluzej nie gralem

zdr.

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
wikt Moderator
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 54 Napisanych postów 33962 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 428510
rzadko ostatnio bywam na forum i tak będzie do niedzieli włącznie, więc mam pytanie, wygrałeś już coś ?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

napisał(a)
Ekspert
Narazie tylko w plecy 1zl, a na jutrzejsze mecze ME nie moge typowac, bo na BAHu nie ma

zdr.

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
ad.3 Dlatego wlasnie zaczynam wracac do zabawy juz po raz trzeci i nigdy dluzej nie gralem

Jeśli rzeczywiście słabo Ci to idzie, to lepiej rzuc to raz na zawsze A jeśli wygrywasz czasami i czujesz że odnajdujesz się w temacie, to gdy przychodzi czarna seria zrób po prostu sobie przerwę na kilka dni, na świeżości (przynajmniej ja tak mam) lepiej wychodzi gra

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87966
Za takie stawki to można się pobawić, ile ludzie przegrywają w totka i dalej próbują.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
Wiesz, grosz do grosza i będzie kokosza

A w totka ja przynajmniej nie gram, wolę typowac wydarzenia sportowe

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-09-03 23:13:18

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekstraklasa Piłkarzy Ręcznych 2009/10

Następny temat

Rozciaganie

Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Dlaczego warto używać soli? Dlaczego warto używać soli? Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Krzysztof Piekarz na wakacjach Krzysztof Piekarz na wakacjach Powtórzenia oszukane Powtórzenia oszukane Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu