SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wczoraj troszkę popływałem. Tragicznie to idzie. Mam spore problemy z odpowiednim balansem. Stopy w górze, łeb w górze, biodrami szoruję po dnie. Muszę to zwalczyć, tylko na razie nie mam pomysłu jak.
Po czwartkowym rowerze z zakładką nie odczuwałem kolejnego dnia żadnych dolegliwości.
Nuda.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Pływasz w brodziku? W sensie tych bioder na dnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tak, w brodziku. Jak pływam w morzu to mi wodorosty przyrodzenie łechcą
Gdyby ktoś miał jakiś pomysł, na wyeliminowanie zatapiania bioder, to chętnie przyjmę poradę.


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-07-15 09:47:39

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Yyyy..trzymać je w górze? A tak serio to nie mam pojęcia...akurat z techniką pływania nigdy nie miałem problemów...no, ale jak się robi cały rok w-fu w jeden semestr u fanatyka pływania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
pusc baka w piance , samo sie uniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Szajba, jakby Ci to wytłumaczyć...

1. Jak pływasz kraulem, to trochę tak jakbyś robił plank, deskę - korpusem, napięciem pośladków starasz się nie dopuścić do tonięcia;
2. Tak samo, możesz spróbować głębiej zanurzyć klatkę piersiową w nadziei na dźwignię;
3. Dużo pływaj grzbietem z rękoma na piersiach starając się wypychać biodrami ( pracują same nogi ) - później to przełoży się na kraul; ( grzbiet to taki odwrócony kraul );

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kontuzja/uraz - więc kettle poszły w odstawkę. Rozumiem. Nie będę się czepiał
Zdobędziesz puchary w TRI i też fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ajazy
Yyyy..trzymać je w górze? A tak serio to nie mam pojęcia...akurat z techniką pływania nigdy nie miałem problemów...no, ale jak się robi cały rok w-fu w jeden semestr u fanatyka pływania...

Ja również nie mam problemów z techniką, mam problem z przejściem z 6-taktu do 2-taktu, mam problem z oddychaniem na obie strony i parę pomniejszych problemów, ale nie żeby z techniką

KEBUL74
pusc baka w piance , samo sie uniesie

Bąk we własną piankę jest jak orgazm, krótkie uniesienie, a po chwili i tak ciągnie w dół

shadow78
Szajba, jakby Ci to wytłumaczyć...

1. Jak pływasz kraulem, to trochę tak jakbyś robił plank, deskę - korpusem, napięciem pośladków starasz się nie dopuścić do tonięcia;
2. Tak samo, możesz spróbować głębiej zanurzyć klatkę piersiową w nadziei na dźwignię;
3. Dużo pływaj grzbietem z rękoma na piersiach starając się wypychać biodrami ( pracują same nogi ) - później to przełoży się na kraul; ( grzbiet to taki odwrócony kraul );

Dzięki Shadow, spróbuję trochę ponapinać poślady, głebiej zanurzyć klatkę i opuścić głowę. Wychodzi bokiem moja nauka pływania z głową na powierzchni. Dużo pływam na grzbiecie i tu wszystko wygląda jak trzeba, ale póki co nic mi się na kraula nie przekłada, choć myślę, że praca nóg wygląda dobrze.

Tymczasem ..
Pobiegane. Plan na dziś 2h rozbiegania. Zrobiłem cztery pętle i kawałek by do 2h dobić.





When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
panteon
Kontuzja/uraz - więc kettle poszły w odstawkę. Rozumiem. Nie będę się czepiał
Zdobędziesz puchary w TRI i też fajnie.


Bardziej mi się kettle przydadzą niż puchary w TRI.
Niestety, póki mnie jakiś znachor nie obejrzy nie chcę ryzykować pogorszenia obecnego stanu.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kibicuję ludziom z pasją. Czy to cisną kettle, drążki, tri, czy szydełkowanie. Ważny jest błysk w oku!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium