logo
zamknij zamknij

Syropy 0 kalorii zestawienie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43559

3,8 5 5
napisał(a)
gienus12
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1904 Napisanych postów 59208 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 268771
Witam, dzisiaj z rana w padło mi do głowy że zrobie małe zestawienie firm , cen i smaków syropów zero kalorii.
Jest trochę tego, wiem że nie każdemu się chce szukać, przeszukiwać internet żeby znaleźć jak najbardziej ekonomiczny produkt względem ceny vs pojemność i smak.

Oczywiście syropy zero kalorii są bardzo dobrym produktem dla osób na diecie niskowęglowodanowej.
Dla osób które trzymają dietę sztywno i nie chcą zwiększać puli kalorii,ale zjedliby coś słodkiego.
Dla osób które gotują, dużo gotują i chcą zachwycać swoimi daniami.
Dla osób które poprostu potrzebują mieć coś dobrego w domu.
Generalnie dla wszystkich, nie ma co ukrywać, świetne udoskonalenie posiłku, prawie wszyscy lubimy zjeść coś słodkiego.

Ja osobiście nie używam bo to nie na moją kieszeń, wole zrobić galaretkę zero lub coś podobnego, może w dalszych etapach diety redukcyjnej kalorie zejdą tak nisko że nie będę miał owoców ani nic czym mogę podrkęcić smak, to kupie.

I w tym przypadku ja osobiście, zainwestuje w Real Pharm , w moim zestawieniu wyszedł najtaniej, największa pojemność , próbowałem smaków na Debiutach kulturystycznych w Gdańsku i naprawde dawały radę, za tą cene.. Naprawdę warto.

Rozbieżność cen i pojemności jest dość duża.
Po 2,3 godzinach przeszukiwania internetu znalazłem tyle.
Jeżeli będę miał czas powstanie temat o syropach do kaw i herbat, o deepach, o sosach.. Niestety mam wolne wyłącznie weekendy, na tygodniu jestem w stanie tylko dodawać posty do dzienników treningowych i przeglądać co się dzieję. Ale obiecuje że jak będzie okazja to popracuje nad tym :).

Uwaga, jeżeli znacie więcej smaków danych firm, lub jeszcze inne firmy które produkują syropy zero kalorii (pomijamy te zero cukru bo one jednak mają kalorie , dałem tam dla przykładu Hershey'sa). Zapraszam.!!

Fa So Good - 15,45zł 425ml
Banan , brzoskwinia, truskawka , wiśnia

Walden farms - 15,75 355ml
Czekolada, karmel,jagoda,naleśnik,truskawka, klonowy

Dobry syrop Wk - 15zł (czekolada orzech 19,90zł) pojemność 425ml
Karmel,wiśnia,truskawka,brzoskwinia

Bulk Powders - 29,90 pojemność 420ml
Butterscoth,wanillia,mapple syrup

Protein Works - 24,00zł Pojemność 400ml
Jagodowy,karmelowy[/b,wiśniowy,,czekoladowy,mięta-czekolada,klonowy, truskawka

Hershey's - 39,00zł Pojemność Waga netto: 496g

Czekolada
Przy tym syropie trzeba uważać, faktycznie nie posiada cukru, ale na 38g ma 5g węglowodanów.

Eprotein - 17,99 zł pojemność 450ml
Czekolada-orzech,banan,karmel,wiśnia, truskawka,brzoskwinia

Real Pharm - 14,99zł pojemność 500ml.
Wiśnia,brzoskwinia, karmel

My Protein - 25,98 pojemność 400ml
malina , czekolada,karmel,truskawka, butterschotch,czarna jagoda, lemon sweet, pineaple&coconut, wanilia

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-06-05 09:00:10
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 1233 Napisanych postów 15681 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 329463
WK mają jeszcze czeko-orzech. Ja próbowałem WK, WF, E-protein, Myprotein i najlepiej wypada Myprotein. Nie walą chemią i są bardzo gęste. Eprotein i Wk podobna półka, ale plus dla Eprotein za banana, bardzo dobry :) Waldeny imo tragedia.
napisał(a)
gienus12
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1904 Napisanych postów 59208 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 268771
czeko orzech wpisany bez pogrubienia w nawiasie, ponieważ inna cena tego produktu, co dla mnie osobiście jest absurdem.

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-06-05 09:08:15
napisał(a)
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 1233 Napisanych postów 15681 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 329463
napisał(a)
blue_hope
Ekspert
Szacuny 2248 Napisanych postów 13139 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 96941
Mnie faktycznie ciekawi, co oni tam dają do tego, że to takie DOBRE, i nie ma "kalorii"? Nigdy nie miałam przyjemności nawet tego kosztować, ale już niejednokrotnie myślałam nad zakupem.
Ktoś ma gdzieś jakiś smak wypróbowany i mógłby wkleić skład?
napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2220 Napisanych postów 20163 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84894
Dobry temat Osobiście wypróbowałam smak karmelowy z Walden'a i pancake , ten drugi o wiele lepszy, po karmelowym natomiast przez cały dzień zostaje dziwny posmak na jęzku.
1

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

napisał(a)
blue_hope
Ekspert
Szacuny 2248 Napisanych postów 13139 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 96941
O tym posmaku słyszałam też, dlatego mnie ciekawi co w nich jest
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

napisał(a)
gienus12
Ekspert
przykładowy smak (Karmel ) Walden farms skład :
Składniki: potrójnie filtrowana woda, naturalny aromat karmelowy, naturalny barwnik karmelowy, aromaty naturalne, wanilia, substancja słodząca: sukraloza, barwnik spożywczy (z warzyw lub owoców), sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Zawiera substancję słodzącą – sukralozę.
napisał(a)
Andzia2376
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 180 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5990
Mam orzech-czekolada od wk i blehhh już wolę 5g kakao wymieszać z wodą i słodzikiem, wliczyć te 15kcal do makro niż jeść bez przyjemności syrop 0 kcal
1
napisał(a)
blue_hope
Ekspert
gienus12
przykładowy smak (Karmel ) Walden farms skład :
Składniki: potrójnie filtrowana woda, naturalny aromat karmelowy, naturalny barwnik karmelowy, aromaty naturalne, wanilia, substancja słodząca: sukraloza, barwnik spożywczy (z warzyw lub owoców), sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Zawiera substancję słodzącą – sukralozę.

Niby ok. Muszę kiedyś spróbować.

Fajny temat
napisał(a)
gienus12
Ekspert
dzięki, oby się przydał, po co szukać i główkować jakie firmy są jak można wejść do tematu ,popatrzeć porównać poczytać komentarze i opinie i kupic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

Salted caramel brownie bez pieczenia

Siedem symptomów przetrenowania

Kabanosy - porównanie okiem dietetyka

Fakty i mity dotyczące zdrowej diety

Dieta na masę a brak apetytu - jak sobie z tym radzić?

Zdrowe odżywianie - jak zacząć? Podstawy żywienia dla początkujących

3 najczęstsze błędy popełniane przy planowaniu cyklu „masowego” na farmakologii

Kreatyna a spadki - jak im przeciwdziałać?