SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59716

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1992 Napisanych postów 59801 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285656
Witam, dzisiaj z rana w padło mi do głowy że zrobie małe zestawienie firm , cen i smaków syropów zero kalorii.
Jest trochę tego, wiem że nie każdemu się chce szukać, przeszukiwać internet żeby znaleźć jak najbardziej ekonomiczny produkt względem ceny vs pojemność i smak.

Oczywiście syropy zero kalorii są bardzo dobrym produktem dla osób na diecie niskowęglowodanowej.
Dla osób które trzymają dietę sztywno i nie chcą zwiększać puli kalorii,ale zjedliby coś słodkiego.
Dla osób które gotują, dużo gotują i chcą zachwycać swoimi daniami.
Dla osób które poprostu potrzebują mieć coś dobrego w domu.
Generalnie dla wszystkich, nie ma co ukrywać, świetne udoskonalenie posiłku, prawie wszyscy lubimy zjeść coś słodkiego.

Ja osobiście nie używam bo to nie na moją kieszeń, wole zrobić galaretkę zero lub coś podobnego, może w dalszych etapach diety redukcyjnej kalorie zejdą tak nisko że nie będę miał owoców ani nic czym mogę podrkęcić smak, to kupie.

I w tym przypadku ja osobiście, zainwestuje w Real Pharm , w moim zestawieniu wyszedł najtaniej, największa pojemność , próbowałem smaków na Debiutach kulturystycznych w Gdańsku i naprawde dawały radę, za tą cene.. Naprawdę warto.

Rozbieżność cen i pojemności jest dość duża.
Po 2,3 godzinach przeszukiwania internetu znalazłem tyle.
Jeżeli będę miał czas powstanie temat o syropach do kaw i herbat, o deepach, o sosach.. Niestety mam wolne wyłącznie weekendy, na tygodniu jestem w stanie tylko dodawać posty do dzienników treningowych i przeglądać co się dzieję. Ale obiecuje że jak będzie okazja to popracuje nad tym :).

Uwaga, jeżeli znacie więcej smaków danych firm, lub jeszcze inne firmy które produkują syropy zero kalorii (pomijamy te zero cukru bo one jednak mają kalorie , dałem tam dla przykładu Hershey'sa). Zapraszam.!!

Fa So Good - 15,45zł 425ml
Banan , brzoskwinia, truskawka , wiśnia

Walden farms - 15,75 355ml
Czekolada, karmel,jagoda,naleśnik,truskawka, klonowy

Dobry syrop Wk - 15zł (czekolada orzech 19,90zł) pojemność 425ml
Karmel,wiśnia,truskawka,brzoskwinia

Bulk Powders - 29,90 pojemność 420ml
Butterscoth,wanillia,mapple syrup

Protein Works - 24,00zł Pojemność 400ml
Jagodowy,karmelowy[/b,wiśniowy,,czekoladowy,mięta-czekolada,klonowy, truskawka

Hershey's - 39,00zł Pojemność Waga netto: 496g

Czekolada
Przy tym syropie trzeba uważać, faktycznie nie posiada cukru, ale na 38g ma 5g węglowodanów.

Eprotein - 17,99 zł pojemność 450ml
Czekolada-orzech,banan,karmel,wiśnia, truskawka,brzoskwinia

Real Pharm - 14,99zł pojemność 500ml.
Wiśnia,brzoskwinia, karmel

My Protein - 25,98 pojemność 400ml
malina , czekolada,karmel,truskawka, butterschotch,czarna jagoda, lemon sweet, pineaple&coconut, wanilia

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-06-05 09:00:10
9

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_for_cut-t1094203.html 

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 2059 Napisanych postów 50724 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472921
W ostatnim czasie zauważyć można coraz większą modę na ograniczanie produktów zawierających przetworzone cukry, czy utwardzane tłuszcze i zastępowanie ich bezkalorycznymi sosami. W swoim asortymencie ma je już większość firm. Często różnią się rodzajem, smakiem, wielkością opakowania, czy smakiem.

Niewątpliwie zaletą ich jest zwiększenie smakowitości potrawy, a przy tym bez ingerencji w jej kaloryczność. Ma to istotne znaczenie w sytuacji, gdy celem naszym jest kształtowanie sylwetki a przy okazji dbanie o zdrowie, unikając cukrów prostych i utwardzanego oleju roślinnego, które są głównym powodem chorób cywilizacyjnych.

Wyróżnić można sosy na słodko, oraz bardziej wytrawne smaki. Doskonale nadają się one zarówno z mięsem, jak i sałatkami, omletami, czy owsianką. Możliwości stosowania ich są duże. W zależności od naszych umiejętności kulinarnych.

Wytrawne występują w 5 doskonałych smakach:

- barcecue,
- ketchup,
- miodowo-musztardowy,
- bolognese,
- cezar.

http://allnutrition.pl/index.php/portfolio/sauce-zero/

Z kolei w wersji na słodko, wyróżnić można:

- czekoladowy,
- karmelowy,
- truskawkowy.

http://allnutrition.pl/index.php/portfolio/sauce-zero-sweet/

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 2067 Napisanych postów 16790 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 404312
WK mają jeszcze czeko-orzech. Ja próbowałem WK, WF, E-protein, Myprotein i najlepiej wypada Myprotein. Nie walą chemią i są bardzo gęste. Eprotein i Wk podobna półka, ale plus dla Eprotein za banana, bardzo dobry :) Waldeny imo tragedia.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1992 Napisanych postów 59801 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285656
czeko orzech wpisany bez pogrubienia w nawiasie, ponieważ inna cena tego produktu, co dla mnie osobiście jest absurdem.

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-06-05 09:08:15

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

napisał(a)
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 2067 Napisanych postów 16790 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 404312
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2700 Napisanych postów 14291 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123469
Mnie faktycznie ciekawi, co oni tam dają do tego, że to takie DOBRE, i nie ma "kalorii"? Nigdy nie miałam przyjemności nawet tego kosztować, ale już niejednokrotnie myślałam nad zakupem.
Ktoś ma gdzieś jakiś smak wypróbowany i mógłby wkleić skład?
napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Szacuny 2313 Napisanych postów 20243 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85763
Dobry temat Osobiście wypróbowałam smak karmelowy z Walden'a i pancake , ten drugi o wiele lepszy, po karmelowym natomiast przez cały dzień zostaje dziwny posmak na jęzku.
1

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2700 Napisanych postów 14291 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123469
O tym posmaku słyszałam też, dlatego mnie ciekawi co w nich jest
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

napisał(a)
Ekspert
przykładowy smak (Karmel ) Walden farms skład :
Składniki: potrójnie filtrowana woda, naturalny aromat karmelowy, naturalny barwnik karmelowy, aromaty naturalne, wanilia, substancja słodząca: sukraloza, barwnik spożywczy (z warzyw lub owoców), sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Zawiera substancję słodzącą – sukralozę.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 182 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7091
Mam orzech-czekolada od wk i blehhh już wolę 5g kakao wymieszać z wodą i słodzikiem, wliczyć te 15kcal do makro niż jeść bez przyjemności syrop 0 kcal
1
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
gienus12
przykładowy smak (Karmel ) Walden farms skład :
Składniki: potrójnie filtrowana woda, naturalny aromat karmelowy, naturalny barwnik karmelowy, aromaty naturalne, wanilia, substancja słodząca: sukraloza, barwnik spożywczy (z warzyw lub owoców), sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Zawiera substancję słodzącą – sukralozę.

Niby ok. Muszę kiedyś spróbować.

Fajny temat
napisał(a)
Ekspert
dzięki, oby się przydał, po co szukać i główkować jakie firmy są jak można wejść do tematu ,popatrzeć porównać poczytać komentarze i opinie i kupic.
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów