SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natalijka Doradca
Ekspert
Szacuny 1821 Napisanych postów 6434 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 258994
Jadłam gorsze
Te trzymają poziim
Ananas słabszy i wodnisty mało wyrazisty tak: 2.5/5
Wisnia 3.5/5 - pije z herbatą
Oczywiście najwięcej wlalam prosto do gęby, w sumie smaczne

Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-05-24 23:15:59
2

http://www.sfd.pl/[BLOG]_natalijka__Mistrzyni_Polski_WBBF_WFF_2018_str.609-t1086760-s609.html#post-18499338 Dziwna Pani co chce być kulturystką!

pomoc w układaniu treningów, cykli, diet: natalijka88@gmail.com
pisz na lajcie, na wszystko odpowiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 112
Hej, mam pytanie poniekąd też smakowe, orientuje się ktoś z smakoszy czy jest firma sosów wypuszczająca bez sukralozy ? Może jakieś są na erytrolu albo innym słodziku o lepszej sławie niż wspomniana sukraloza? Niestety ja nie mogę się takiego doszukać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1950 Napisanych postów 3475 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 108252
AllNutrition sosy zero:

Truskawka 8/10
Karmel 7/10
Czekolada 6/10

Trener Personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2093 Napisanych postów 60341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300752
Ja teraz kupuje ten oreo z AN zawsze i dla mnie najlepszy chyba jaki pilem ogolnie z syropow.

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1950 Napisanych postów 3475 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 108252
AllNutrition
BBQ 7/10
czosnek 8/10
Ketchup 9/10 lepszy niż jakikolwiek normalny ketchup. W szoku jestem że mozna tak smaczne sosy zero zrobic.

Trener Personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 22 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1023
Nugat od od allnutrition rządzi, tak samo bbq od sfd - szkoda że nie da się ich kupić, bo kończą się zapasy w chwilę, a na live czacie ciągle przekładają datę uzupelnienia smaków ;/. A do konkurencji przechodzić nie chcę, bo na sfd zbieram punkty - ale jak będą restocki raz na dwa miesiące, to nie będę miał wyboru.

Apropose konkurencji - ktoś testował kebabowy od K**?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1953 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60646
tak, taki keczup z majonezem na ostro, wg mnie bardzo ok

czy te sosy z sfd i AN na slodko sa geste czy rzadkie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 22 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1023
obelixik
tak, taki keczup z majonezem na ostro, wg mnie bardzo ok

czy te sosy z sfd i AN na slodko sa geste czy rzadkie?

Powiem ci, że w porównaniu do zwykłych sosów - rzadkie, Allnutrition truskawka wodna mocno (i w smaku też jak lody wodne trochę...) Nugat jednak trochę lepiej, podobno jak na sos zero w miarę gęsty - jak dla mnie, one wszystkie są wodniste.

Co do słonych sosów - testowałem BBQ - nie mam się do czego przyczepić, konsystencja prawie jak zwyczajnego sosu BBQ, może naprawdę deliktanie rzadsza, ale zbliżona, również smakowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2203 Napisanych postów 13569 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199402
Storfugl
Apropose konkurencji - ktoś testował kebabowy od K**?
testowalem wszystkie sosy z k f d i powiem jedno lepszych nie ma czy to na slodko czy tez czosnek i kebab
tez bym wolal wziac z sfd/all przy zamowieniu bialek a tak niestety musze kupowac u konkurencji jak przejezdzam niedaleko
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa