SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka Jasona Stathama "Jak to zrobić?"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 388
Jak dla mnie raczej kilka lat bardzo roznych rzeczy i silownia raczej nie jako podstawa, tylko jakis tam dodatek, duzo pewnie treningu bardziej wydolnosciowego. Plus oczywiscie trwajace po kilka miesiecy przygotowania pod konkretny film z osobistym trenerem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
Dzięki linkom od "Gregor9" już wszystko wiem. W sumie, szczerze mówiąc trening Jasona, mocno nie odstaje od treningów czołówki MMA z tego co widze. Oni też na siłowni jako takiej nie ćwiczą. Więcej przeciągania liny, opon, wspinaczki, pompek, przysiadów, trening poprawiający wydolność. Do tego Strasznie rygorystyczna dieta. Ciekawostką jest to, że do najlepszej formy doprowadził się w 8 tyg... trenując własnie z zawodowcem w MMA. Rezygnujac z cukrów, chleba itp. Podziwiam go za determinacje. Teraz wiem jak bardzo trzeba swoje życie zmienić aby osiągnąć taki cel...
Pozdrawiam wszystkich wypowiadających się i dziękuje za wypowiedzi.
Musze poczytać coś o tej kreatynie bo mnie ciekawi. Słyszałem, że zatrzymuje wodę w organiźmie, dlatego się od niej puchnie, potem szybkie spadki po odstawieniu itp...

Raczkuję w drodze do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
co do kreatyny to faktycznie musisz poczytać bo z tego co napisałeś to dość powierzchownie oceniłeś ten suplement i widać że nic o nim nie wiesz także bierz się za lekture
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w Barku

Następny temat

pytanie odnosnie sylwetki

WHEY premium