Temat został odczytany 6879 razy

Suplementy na włosy i paznokcie

zgłoś naruszenie
  • parola85
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 24
  • Na forum: 7 lat
  • LPA: 73
No właśnie. Te śkrzypowity i inne kapivity wszyscy znaja chyba, nie jest to jakas super rewelacja. Ostatnio przy okazji szukania jakichś innych sulementów na włosy ogólnie na dobry wygląd natrafiłam na coś takiego jak onozis. Uzupełnia organizm w aminokwasy, nie tylko w jakieś witaminki, tak jak te wszystkie inne. Słyszał może ktoś o tym? Działa czy nie działa?

możesz wygrać wiele bitew, ale wojnę przegrasz
1248965389000
zgłoś naruszenie
  • SpalamTo
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 356
  • LPA: 1912
  • Trenuje: 1 rok.
przekonaj się sama :)
Życie jest za krótkie, żeby być małym...
1248972878000
zgłoś naruszenie
  • memo88
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 163
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 10323
  • Trenuje: około 5 lat (1 efektywnie z głową)
ww nie znam

Kiedyś brałem "Hair Okey" z tego typu rzeczy. Na włosy pomógł. Przestały aż tak wypadać i trochę mniej się przetłuszczają. Jeśli chodzi o paznokcie to za bardzo nie brałem pod uwagę działania pod tym kątek, ale drastycznej różnicy raczej nie było.
1248984080000
zgłoś naruszenie
  • j_baska
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 5
  • LPA: 12
no to moge ci poopowiadac... jestem wlasnie pod koniec kuracji. zaczelo sie tak. jakies 4 miesiace temu mialam okres bardzo intensywnych treningow (przygotowania do zawodow), kiepsko dosc sie odzywialam, duzo stresu i duzo wysilku fizycznego. od tego potwornie zaczely mi wlosy wypadac. no to najpierw oczywiscie babcine sposoby, jajo na banie i takie rozne, ale szybko sie wkurzylam, bo to jednak dosc paskudna praktyka. wiec postanowilam sie przerzucic na tabletki. zaczelam brac onozis wlasnie i efekty byly super. przede wszystkim prawie przestaly mi wypadac wlosy, to znaczy tak troche oczywiscie zostawalo na szczotce, ale tak jak normalnie, a nie tak garsciami jak wczesniej. no wiec zrobily sie geste i ladnie wygladaja. teraz zapuszczam, bo tak to musialam sciac na ktotko.
1248984533000
zgłoś naruszenie
  • red_bronx
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 29
  • LPA: 93
ja już gdzieś mówiłem, że moja baba to bierze. ona jakaś zachwycona, ja to tam nie wiem, różnicy nie widzę, no może jakieś takie grubsze się rzeczywiscie zrobiły...
Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem
1249032071000
zgłoś naruszenie
  • kolowina
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 15
  • LPA: 38
Ja brałam kilka różnych suplementów na bazie skrzypu, czyli uzupełniające orgnizm w krzem. Efekt był taki, że wyskoczyła mi wysypka na całym ciele, więc raczej nie polecam. Może jakieś witaminy? Nie?
dwa plus dwa to nie zawsze jest cztery, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
1249036388000
zgłoś naruszenie
  • parola85
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 24
  • LPA: 73
Według naukowców witaminy nie mają wcale istotnego wpywu na włosy i paznokcie. Nie wiem, zawsze mi mówiono inaczej, ale ponoć to prawda.
możesz wygrać wiele bitew, ale wojnę przegrasz
1249041703000
zgłoś naruszenie
  • 3nZo
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 382
  • LPA: 1655
j_baska A ile trwa ta kuracja?

I co polecicie na wysuszone włosy?
"3nZo jaka z ciebie ****a jest"
1249056633000
zgłoś naruszenie
  • nioonia
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4311
  • Na forum: 11 lat
  • LPA: 16683
wszystkie suplementy itd. trzeba brac conajmniej 3 miesiace, zeby zaczely 'dzialac'

na wysuszone odzywki i odpowiednai pielegnacja, jest o tym temat.
1249069478000
zgłoś naruszenie
  • Lukrecja_
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 20
  • LPA: 18
Ja odkryłam niedawno ProLady do włosów. Ostatnio brałam Belisse, ale mi niewiele w sumie pomogła, po jej odstawieniu wróciło to samo. Teraz spróbuje ProLady, gdyż ma lepszy skład niż Belissa. Przynajmniej zawiera więcej skrzypu, a jak wiem to on właśnie powoduje, że włosy są zdrowsze. Dla ciekawostki dodam, że wyciągi skrzypu polnego, będące nie tylko źródłem łatwo przyswajalnej krzemionki, ale także wielu innych związków o działaniu leczniczym i prozdrowotnym, stanowią cenne uzupełnienie diety w wielu schorzeniach, zapewniają urodę oraz skutecznie przeciwdziałają przedwczesnym oznakom starzenia się.
1252582635000
zgłoś naruszenie
  • XxAmexX
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 90
  • LPA: 7723
  • Trenuje: 5
LEWITAN Z To jest dobre :]
"Im więcej potu na treningu, Tym mniej krwi na ringu"
1252677531000