SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy dla biegacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 814
Witam,
Jakie suple polecacie dla biegacza przed i po treningu? Biegam 4x w tygodniu po 10-15km. Mam problemy z jedzeniem rano i do tej pory piłem przed biegiem carbonox ale to chyba nie był najlepszy wybór. Biegam praktycznie od razu jak wstanę więc przydałoby się coś co nie będzie mnie męczyć w żołądku. Po bieganiu piję bcaa xplode ale chętnie dorzuciłbym jakąś odżywkę. Myślałem o scitec jumbo przed i po. Zależy mi na przyroście mięśni częściowo ale przede wszystkim na zwiększeniu ich wytrzymałości [biegi długodystansowe są moim celem].

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 814
Zapomniałem dodać, że budżet do 250zł, ale zależy mi na jak najlepszym stosunku ceny do jakości [budżet na 2 miesiące]

Zmieniony przez - Kwax w dniu 2013-04-24 01:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Przed bieganiem bierz BCAA, ewentualnie po bieganiu Carbo.
Na wytrzymalosc beta alanine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 814
A coś przed zamiast posiłku? na czczo ciężko się biegnie po pewnym czasie mi. Carbo jakieś konkretne? Bo jeżeli chodzi o carbonox to skończyło się i szukam właśnie czegoś lepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Carbo jak carbo kazde podobne to poprostu wegle proste. Vitargo sa weglami w proszku lepszej jakosci ale cena za nie od razu sprawia ze nachodzi chec ugotowania ryzu. Posilku CI nic nie zastapi mozesz probowac dalej carbo albo gainerem jakims.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
vitargo nie jest jakosciowo lepsze, tylko inna czasteczka, inny sposob wykorzystania. ig nadal wysokie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W sportach wytrzymałościowych sprawdza się trochę lepiej. Pytanie czy jest sens wydawać tyle kasy. Ja bym zainwestował w BCAA, beta-alaninę, jakaś forma estrowa kreatyny w mniejszych ilościach + uzupełnienie magnezu, potasu, sodu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 814
Bcaa mam ogólnie. A co sądzicie o stamina boosterze i do tego creatine-beta alanina z activlabu? I carbo przed bieganiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Fajne połączenie, tylko zmniejsz porcję drugiego suplementu.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 814
To ile brać? Bo chciałem creatine-beta alanine codziennie po 10g, a satmina booster 10g w dt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Weź tyle żeby kreatyny/beta alaniny dostarczyć ok 3g po treningu. Wtedy możesz ciągnąć taką suplementację przez długi okres czasu. Przed treningiem Stamina Booster ok 15g i będzie ok.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrze robię czy źle ?

Następny temat

Gainer do 50zł-100zł

WHEY premium