SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy a seks

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
czytałem wypowiedzi na roznych forach o suplementach i na jednym goscie pisali ze po jakims "tajnym" suplemencie stali sie :lepsi" w łóżku chodziło im o długosc stosunku chyba. wiec ich tam wysmiałem to mnie zje..ali i tutaj moje pyatnie mogł jakis suplement tak na nich zadziałac czy to tylko wymysły były?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nic dziwnego ze cie z***ali, zoabcz sobie oferty sklepów z suplami to sam zobaczysz
ja nawet po noboosterach odczuwam delikatna róznice, bo poza lepszym ukrwieniem ciał jamistych, znaczenie ma jeszcze psychika-wiecej energii, lepsze i mocniejsze treningi to i teść na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68470
Na przykład ASPIRE 36

Zmieniony przez - RELTIH w dniu 2008-02-11 19:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
jak bili

poczytaj, był gdzieś artykuł "Siłownia a seks"

m.in chodziło o pewność siebie, lepszą kondycję itp itd

ciekawy art

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zma, arginina, tribulus to takie z "brzegu" ale dość skuteczne w tym względzie suple- pod warunkiem, że nie ma innych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
ja rano sikam na siedzaco..wiadomo dlaczego..w ciagu dnia jak mnie dopadnie chcica to nie wiem co mam z soba zrobic hehe

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
słyszałem że arginina i te co podnoszą poziom testosteronu ..
roberto_83 hahahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy np seks moze jakos zmniejszysc efekty cyklu no bo wtedy traci sie duzo testosteronu a on jest potrzebny(chyba) do budowania masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nuniek -> hmm nie wiem jak koncowy efekt ale jak jestes bardziej nabuzowany - wiecej sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jakaś chora mitologia --> seks to utrata masy
właściciel siłowni, na którą uczęszczam (były Mr Poland) mówił, że kiedyś tego nie było, nie schodził z kobiety w ogóle, a sukcesy odnosił
teraz pojawili się "mędrcy", którzy twierdzili, że wraz z wytryskiem pozbywamy się pokaźnych ilości białka i testosteronu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dla mnie chore to jest stawianie masy przed calym zyciem a co wplywa a co nie to juz druga sprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP + mono propozycja dawkowania

Następny temat

Odżywki activity

WHEY premium