SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement(y) na lepszą regenerację - budowa masy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8102
Panowie, potrzebuję Waszej podpowiedzi.

Cel masa. Dieta - jest (dopieszczona i z efektami). Trening 3 x w tygodniu. Problem polega na ciężkiej pracy (czasami także nocnej) i ograniczonej ilości snu, która utrudnia mi regenerację i walkę o upragnione mięcho.

Nie jestem ekspertem w dziedzinie suplementacji (bardziej skupiam się na treningu i odżywianiu), więc Wasza pomoc bardzo się tu przyda. Aktualnie wspomagam się białkiem i gainerami (z zachowaniem rozsądku) jednak myślałem też o jakiś witaminkach lub innych środkach, które poprawią jakość snu itp.

Jakie suple (lub ich zestawy) polecicie w mojej sytuacji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Przede wszystkim CYNK(moj faworyt, nawet jesli mialoby to byc placebo :) ) magnez, pij tran(lub kapsulki), ewentualnie samo omega 3.

Polecam beta-alaninę, zma/tribulus jakiś. Skupilbym sie przede wszystkim na becie :)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8102
Ok, ok, ale serio - nic mi to nie mówi :) Jak już wspominałem: na suplach się nie znam, więc poproszę o podanie konkretnych nazw i konkretnych producentów, tak bym przewalił je do wyszukiwarki i wiedział już gdzie i za jakie pieniądze mogę to kupić. Ew (jeszcze lepsza opcja) jakieś linki do sklepu SFD (tam robię zakupy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
https://sklep.sfd.pl/MusclePharm_Assault-opis26895.html

https://sklep.sfd.pl/Trec_AAKG_HardCore-opis1555.html

https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_ZMA-opis59.html

CYNK Olimpu w aptece, Magnez takze do wyboru, do koloru, tran Mullersa polecam - do picia cytrynowy lub w kapsulkach.

W linkach sa produkty, ktore stosowalem i sa jak najbardziej w porzadku, a i cena przystepna. Jesli nie ma za duzo kasy to te wystarcza w zupelnosci. Beta alanine mozesz od SFD takze zamowic, jest ok podobno.
Poczytaj o tych srodkach i znajdz dla siebie idealny. Oczywiscie mozesz brac nawet 3 na raz :) ale jednak AAKG albo ZMA. Jak zaczynasz to dwoch na raz nie bierz.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8102
A jak wypada ten produkt:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela_MZB_Sport_Formula-opis1469.html
Znajomy z siłownie polecał (ale było to dobre dwa lata temu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
W porzadku, ale zauwaz, ze jest tam cynk i magnez wspomniany przeze mnie :) dodam, ze 30kaps cynku tej firmy ksoztuje okolo 14zł, magnez podobnie. Oplaca sie kupic te 60kapsulek.

Zatem smialo kupuj i wcinaj :)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Po co mu Assault Zete?
Pozatym podajesz link do ZMA , a zaraz mówisz żeby kupił jeszcze cynk olimpu i magnez...

Tribulus imo nie działa...

Wg mnie:
ZMA czy tam MZB ZMB6 -> to samo, różne nazwy
witaminy, np. te:
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Vitality_Complex-opis27978.html
BCAA bezpośrednio przed i po treningu

Brałeś kiedyś kreatynę?

Zmieniony przez - maciek-gda w dniu 2013-04-26 00:04:09

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8102
Tak, ale dawno temu i póki co nie chce do niej wracać. Miałem przerwę od treningów dość długą i teraz wracam do akcji. Na kretę przyjdzie jeszcze czas (tak myślę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
No to ZMA, witaminy, omega-3, BCAA na początek
Przed snem możesz melatoninę wrzucić -> podobno zdecydowanie poprawia jakość snu

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Man - Nolvadren XT - 56kap. opinie

Następny temat

Ester etylowy kretyny

WHEY premium