SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Suplement przed treningowy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3294

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 827 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9362
Tak wygląda moja suplementacja :

witaminy i minerały - do pierwszego posiłku
omega 3 - 2 kaps do pierwszego i ostatniego posiłku
białko - codziennie z rana i tylko w dni treningowe po treningu
carbo - tylko w dni treningowe po treningu
jabłczan kreatyny - tylko przed i po treningu 4 kaps
antykatabolik - 0,5/10kgmc przed treningiem
zma - 2 kaps przed snem

Teraz suplementem przed treningowym była odżywka s.a.w. z firmy Trec. Brałem ją po 5 g przed treningiem w celu polepszenie energi. Brałem ją rozsądnie , bo starczyła mi gdzieś na okolo 2 miesiące.

Tutaj moje pytania :
1. Jaki suplement przed treningowy byście polecili? On nie musi w cale na maxa pobudzać ani dawać pompy mięśniowej , bo na mnie bardzo dobrze działają suplementy przed treningowe w najmniejszych dawkach.
2.Jako antykataoblik biorę ANTYKATABOLIK z firmy FA , jeśli mi się skończy to rozsądniej było by go zmienić na same BCAA? Jakie byście polecali , dobre są te z Treca?
3.Czy coś byście dodali do mojej suplementacji? Typ budowy endomorfik , cel sucha masa mięśniowa.

Dziękuje za odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3833 Napisanych postów 67414 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 545842
a lecisz dalej na jabłczanie? to ma być suplement z kreatyną?
przy wyborze bcaa kieruj się stosunkiem ceny do ilości czystego bcaa w porcji
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 474 Napisanych postów 21007 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277503
jakie wiec dokladnie masz oczekiwania od suplementu przed treningowego?
bcaa mozesz zamienic np. na te
http://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html

http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_PURE_BCAA-opis26689.html

http://www.sfd.pl/sklep/XXL_Nutrition_BCAA_Powder-opis27322.html

mozesz dodac np. beta alanine
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 827 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9362
Jeśli chodzi o jabłczan to jestem zwolennikiem brania tej kreatyn przez cały rok , a nie cyklicznie i do tego tylko około treningowo. W dni nie treningowe nie biorę. Oczekiwania suplementu przed treningowego - lekka pompa , energia. Wincol ale lepsze są te BCAA z Hi-teca niż te z Treca? Beta-alanine - słyszałem o tym produkcie same dobre opinie i z chęcią bym go dokupił. Z jakiej firmy polecasz , po ile brać , o jakich porach i czy bierze się w DNT?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5920 Napisanych postów 139383 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 971582
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 474 Napisanych postów 21007 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277503
lepsze pod jakim wzgledem? jakosciowo jedne i drugie beda ok, ale Hi tec duzo bardziej ekonomicznie wyjdzie wiec po co przepłacac
ba osobiscie brałem/biore od SFD i jak dla mnie jak najbardziej ok,
mozesz jeszcze kupic np. Big zona, XXl nutrition, Activlab czy inne ale ta w/w najlepiesza cenowo
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TomQ-MAG , patrz co wyżej napisałem Brałem już s.a.w-a ;) Są jeszcze jakieś propozycję?:)

Wincol czym to się różni? Bo zobaczyłem na allegro parę bcaa z firmy Hi-Tec :

Bcaa powder
anabol Amino
Mega Bcaa

Trec Beta-Alanine 700 120cap
Brać w dni nie treningowe? O jakich porach brać i po ile kapsułek?

Zmieniony przez - loozak93 w dniu 2012-12-21 19:50:09
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
zerknij w sklad bedziesz wiedział
policz sobie najlepiej calkowita ilosc bcaa kazdego z nich ,przelicz na taka sama ilosc i porownaj ceny i bedziesz miał porowanie ktore wychodza najkorzystniej, wg nie te w proszku

ba z treca na pewno ok ale malo ekonomiczna , rowniez sobie porownaj,
ba dajesz ok 4-5 g codziennie, przez okres nawet kilku miesiecy wiec troche trezba jej kupic, jak masz kase dawaj ta od Treca ale policz sobie koszta
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobra wiec tak. Polecasz te BCAA powder kapsułki tak? Do tego beta alanine z treca (JAK JĄ W KOŃCU BRAĆ , RANO , PRZED/PO TRENINGU , WIECZOREM? PO ILE KAPSUŁEK?) i co z ta przed treningówka?

Zmieniony przez - loozak93 w dniu 2012-12-21 20:01:37
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
powder to powder a kaps. to kaps.
polecam Ci te dokladnie
http://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html

jak Cie stac to bierz ta Treca, dt 6-7 kaps przed treningiem, dnt 6-7 kaps. obojetnie o jakiej porze dnia,
policz tylko sobie ile Cie to bedzie kosztowac bo okres suplementacji optymalnie min.ok 3 miechy lub dłuzej,

brałes jakies przed treningówki oprocz SAW?
...
napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

S.A.W. + VITALMAX CFM Gainer 10