SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Suplement na stawy oraz antykataboliki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 170
Odkad pamietam mam problem ze stawami, barki, kolana, lokcie, nadgarstki- tragedia. Kupilem w koncu FLEX ALL COMPLETE, najlepiej jak bede to stale suplementowal patrzac na moje stawy?
I jeszczw jedno, jakis czas temu kupilem l-glutamine z Allnutrition, czytalem ze dziala antykatabolicznie, nawet lepiej od bcaa, zas teraz czytam ze w ogole nie dziala na ludzki organizm? To prawda? Jak nie gluta to moze bcaa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4977 Napisanych postów 134586 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801789
witaj, co do problemu ze stawami, warto przeczytac
http://www.sfd.pl/[ART]_Strzelanie,_przeskakiwanie_i_bóle_stawów__suplementacja-t1141379.html
co do suplementacji stalej, nie ma przeciwwskazan co do tego, aby taka wprowadzic, jednak kwestia czy przyniesie to pomoc.

co do antykatabolika, kwetsia czego oczekujesz od niego, w jakim okresie treningowym jestes obecnie?
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2756 Napisanych postów 63622 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 524097
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 1902 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 164024
Jeśli chodzi o twój cel to glutamina w ogóle nie warto, prędzej BCAA, chociaż i na to raczej szkodza pieniędzy

Odnośnie stawów to wykonałeś sobie chociaż podstawowe badania? Flex'a możesz łykać i zminimalizować treningi na czas ogarnięcia kontuzji, bo tylko sobie będziesz pogłębiał problem.

Confidence is silent. Insecurities are loud.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 170
Problem odziedziczylem po ojcu, chodzi o słabe smarowanie stawow
1
napisał(a)
Początkujący
Zeby nie zakładac nowego tematu, napisze tu. Mam zamiar kupic kreatyne mono i stosowac ja calorocznie. Waze aktualnie 85kg przy 186cm wzrostu (swiezo po wycince). Czy dobrze bedzie jak bede bral 5g ed? Czy moze jakas piramide zrobic?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2756 Napisanych postów 63622 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 524097
Żadnej piramidki , dawkowanie 5 g dziennie będzie odpowiednie . Są rownież zwolennicy ktorzy stosują jedynie w dzien treningowy .
napisał(a)
Początkujący
Polecasz mono czy jablczan do stalej? Slyszalem opinie ze jest to obojetne albo nawet co puche zmieniać odmiane
napisał(a)
Ekspert
Obojętne , osobiście bardziej wole monohydrat . Wiec taki stosuje . Dla mnie tańszy i skuteczniejszy
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4977 Napisanych postów 134586 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801789
mam podobne zdanie jak flex, 3-5g dziennie klasycznego monohydratu i nic wiecej nie potrzebujesz do szczescia jezeli mowa o suplementacji stalej
napisał(a)
Początkujący
A jeszcze mam pytanie co do antykatabolikow. Z racji tego ze jestem uczulony na laktoze a i ogolnie slabo trawie nabial, nie moge jesc kazeiny na noc, czy moze bcaa albo gluta w tej kwestii sie sprawdzi?
I jeszcze chcialbym sie dowiedziec jak to jest z woda z kranu, nawadnia tak dobrze jak butelkowa (mam filtr)? Jesli chodzi o mineraly zawarte w butelkowych, to biorąc witaminy z zewnątrz nie ma co wydawac pieniedzy na butelkowe wody?

Zmieniony przez - VanosE34 w dniu 2017-09-13 20:21:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Black bombs

10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły 10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły Czy tracimy masę mięśniową, gdy nie trenujemy i spożywamy zbyt mało białka? Czy tracimy masę mięśniową, gdy nie trenujemy i spożywamy zbyt mało białka? Martyna Stępień - ocena sylwetki Martyna Stępień - ocena sylwetki 3 powody dla których warto odwiedzić fizjoterapeutę 3 powody dla których warto odwiedzić fizjoterapeutę Dieta na depresję? Dieta na depresję? Fruktoza - zdrowa czy niezdrowa? Fruktoza - zdrowa czy niezdrowa? TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz Andrew Jones- model fitness, który nosił swoje serce w plecaku! Andrew Jones- model fitness, który nosił swoje serce w plecaku!