SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement na redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Witam ! Przyszedł czas na zrzucenie nadmiernej tkanki tłuszczowej. W tym celu jutro zakupię już dietę i trening, aby być w 100% pewnym że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Myślę że jakaś suplementacja też byłaby przydatna. Od razu mówię że nie jestem milionerem i mam dopiero 16 lat więc mój budżet jest ograniczony, dlatego jeśli chodzi o suplementy to kupię na razie tylko te które są niezbędne.
Co możecie mi polecić ? Pewnie kreatyna,BCAA i witaminki - to jest taki podstawowy zestaw ( przynajmniej tak mi się wydaje ). Na początek redukcji chyba spalacz odpada.

Proszę podpowiedzcie mi co nie co i powiedzcie konkretnie jakie produkty kupić ze sklepu sfd.

Dzięki i pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
a o czym my tu rozmawiamy o lekach czy suplach..

no troche samodzielnego myslenia, nie masz przeciez 12 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Do tego można jeszcze jakieś białko np. https://sklep.sfd.pl/Mex_nutrition_American_Standard_Whey-opis26754.html  i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Na początku spalacze niepotrzebne. Później można coś delikatnego np. https://sklep.sfd.pl/Olimp_Guaranax-opis25432.html  brałem sam, fajnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
Czeki1990


Po co polecasz mu białko, skoro nie masz pojęcia jak wygląda jego dieta? Bez sensu.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Przecież jaka by nie była to można zastąpić zawsze białko z pożywienia, odżywką białkową. Dobra alternatywa. Poza tym dla mnie białko to priorytet jeżeli chodzi o suplementację. Jak ktoś ma duże ilości białka w diecie to chyba normalne, że zastąpi sobie odżywką, niż miałby jeść tego nie wiadomo ile. Chyba, że komuś smakuje białko z pożywienia. Mi średnio. Dlatego to jest tylko alternatywa, której ja używam. Do niczego go nie zmuszam przecież. Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Czyli rozumiem że BCAA, witaminki i kreatyna w zupełności wystarczą na redukcji tak :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
Czeki1990 przestań bzdury pisać,
po pierwsze jak mozna komus bialko polecac nie wiedzac czy ma braki?
odzywki bialkowe to uzupelnienie diety a nie zamieniamy zywnosci na odzywki,

stwierdzenie ze

"Jak ktoś ma duże ilości białka w diecie to chyba normalne, że zastąpi sobie odżywką, niż miałby jeść tego nie wiadomo ile. Chyba, że komuś smakuje białko z pożywienia. Mi średnio"

swiadczy o tym ze albo nie wiesz co jest najwazniejsze w tym sporcie albo po prostu sie do tego nie nadajesz!!

po drugie bialko ktore poleciłes bylo badane swojego czasu i wyszlo ze jest walowane,

kolejna sprawa

"Na początku spalacze niepotrzebne. Później można coś delikatnego np. https://sklep.sfd.pl/Olimp_Guaranax-opis25432.html  brałem sam, fajnie działa. "

w/w suplement to wg Ciebie to w przeznaczeniu spalacz? jezeli tak to


Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-08-02 15:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
co do białka to wiem, zależy jak dietę będę miał rozpisaną ale pewnie wpadnie białko po treningu i np. banan, lecz to zależy już od dietetyka który będzie układał.

Może mi ktoś podać które suplementy są dobrej jakości i mogę śmiało kupować ? chodzi mi o BCAA,kreatyne i oczywiście witaminki.
Chyba że jeszcze coś na początek redukcji byście dorzucili to proszę pisać

Dzięki i pozdrawiam

Zmieniony przez - Seba1229 w dniu 2014-08-02 15:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Wincol oczywiście masz rację, że odżywka białkowa jest tylko uzupełnieniem diety i nie można stosować jej jako substytut. Przecież to jasne, że dla kogoś kto je 2-3 posiłki dziennie, odżywka białkowa to bzdura. Proponując komuś białko to wiadome, że dieta musi być w postaci 5-6 posiłków, wtedy można zastąpić np. w jednym posiłku produkty białkowe, odżywką. Nie chcę się kłócić ale trochę powiało hipokryzją, bo nie wierzę, że jedziesz na diecie typowo z jedzenia a nie uzupełniasz tego suplementacją, właśnie np. w postaci białka. Mogę się założyć, że 95% ludzi którzy stosują dietę, zastępują sobie białkiem jeden posiłek, bo w końcu po to to jest. Co do białka, które poleciłem, to nie wiedziałem o tym. Jeżeli tak jest to mój błąd i pomyłka, sorry. A co do spalacza to on ma dopiero 16 lat więc nie musi używać z marszu jakichś typowych spalaczy. Ja kiedyś brałem GUARANAX, właśnie jak zaczynałem i brałem 2 tab. przed aerobami i było dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Zresztą w ulotce napisane jest nawet zastosowanie ; 2 tab. w celu redukcji tkanki tłuszczowej, a przynajmniej tak było, może teraz się ulotka zmieniła :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test składkowy na przedtreningówki

Następny temat

Nestle Clinutren HP/HC 300ML

WHEY premium