SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple a osteoporoza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18408
Witam! Mam jedno małe pytanko: czy branie supli moze miec jakis wplyw na wystapienie osteroporozy w przyszlosci, po kilku-kilkunastu latach brania ?? Czy są suple zwiekszające ryzyko wystapienia tej choroby, jesli tak, to jakie?? Z gory dzieki za odpowiedzi

etam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
jesli chodzi o zdrową suplementacje wyłanczając koksy i prhormony o ktorych nie mam za bardzo pojecia to na bank nie maja wpływu no może taki że ją raczej opóżnią :D lub całkiem jej zapobiegą oczywiscie nie mowie tu o jednorazowym przyjmowaniu tylko dośc regularnej i przez dłuższy okres czasu ,popatrz z tyłu na skład odżywek i sam dojdziesz do wniosku ,Osteoporoza powstaje w wyniku dłuhgotrwałego niedoboru wapńa i braku ruchu to są dwie główne przyczyny biorąc suplementy raczej nie myslisz o siedzeniu przed komputerem co nie? jakis sport uprawiasz Do tego jest to choroba raczej podeszłego wieku gdzieś wyczytałem że 30% wszystkich osób choryrych to kobiety po menopauzie na wskutek jakiś tam zmian hormonalnych.Zresztą skoro jesteś studentem domyslam sie ze nie masz wiecej niż 25 lat :) a to nie czas na myślenie o Osteoporozach :P

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna vs Boks

Następny temat

BioGENIXvsOLIMPvsHITECvs inne (bialko) ?

WHEY premium