SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
86paulina
To i ja mam pytanie
Zastanawiałam się od wczoraj czy zapytać,no ale najwyżej zostanę opyerniczona,że jako początkująca powinnam wziąść się za trening i miskę a nie myśleć o suplach .

Czy jest jakiś sposób na nadmierną senność/zmęczenie podczas treningów? Czasem już przed treningiem mam ochotę położyć się spać,a czasem taka senność dopada mnie gdzieś w połowie treningu.
Robię trening do końca,ale bywa,że czuję się bardzo zmęczona (mimo,że jestem początkująca i nie ćwicze jeszcze z dużymi ciężarami).Często brak mi sił na aero po treningu.

Podejrzewam,że winne są tutaj późne treningi i nie do końca przespane nocki,ale w tej chwili nic na to poradzić nie mogę.Zazwyczaj trening robię dopiero ok. godziny 21,potem kolacja ,kapiel itd.i ide spać ok. 24 czasem zdaża się później. Przeważnie spie do 7 max 8 rano ale jest to zazwyczaj sen przerywany (mój młodszy synek potrafi się budzić w nocy czasem nawet kilka razy).

Próbowałam pić kawę,ale niewiele to daję,tym bardziej,że po kawie serce mi 'wali'




witaminy i minerały łykasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
matylda_pl

Czy masz na myśli to:
http://dieta Hofmeklera" class="link" target="_blank">http://superlinia.pl/artykuly,i,15951,chcesz_byc_zgrabna_walcz_z_estrogenami


Nie, to nie to. Nie wiem, skąd czerpiesz takie informacje o nabiale i jego pozytywnym wpływie na figurę gruszki? Powinnaś wiedzieć, że nabiał jest głównym źródłem egzogennych estrogenów w diecie, a pompowanie się nimi jest ostatnią rzeczą, której gruszce potrzeba, a która już i tak ma ich sporo.

Kriolipoliza? Co kto lubi... Warto jednak sobie zdawać sprawę, że organizm lubi stan równowagi, w tym stałą liczbę komórek tłuszczowych. Dlatego przestrzegam przed drogą na skróty, można obudzić się z ręką w nocniku.
Wspominałam o tym:
https://www.sfd.pl/-t939009-s12.html#post9

syli
Mam pytanie:

Pomyliłam się składają zamówienie, zamiast O3 przez przypadek kupiłam to:
http://www.bodybuilding.com/store/mrm/smart.html

Nada się to czy lepiej odesłać?


Zostaw. Ciekawy supleent, ale na cud odchudzania nie licz

86paulina
To i ja mam pytanie
Czy jest jakiś sposób na nadmierną senność/zmęczenie podczas treningów?


Jak wygląda dieta? To może (poza zmęczeniem) być też efektem niskiego poziomu cukru we krwi.

...

Ooo, Bull był szybszy

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-05-23 08:36:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 472 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16001
Bull W tej chwili łykam jedynie omega-3, wit. C i zma (a konkretnie ZMB6 )
Brałam przez pewnien okres 'Centrum advance' , przestałam brać niecały miesiąc temu.Niedawno miałam badania krwi, wszystko w normie, niczego mi nie brakuje (w czasie brania witamin również miałam takie problemy ze zmęczeniem/sennością)

Martucca Miska czysta, rozkład 135B/150w/95t (2000 kcal)
Cukier miałam robiony jakieś 2 mc temu (właśnie ze względu na senność nawet w ciągu dnia),również wyniki w normie (bliżej niższej granicy,ale w normie, co prawda przy badaniu nie byłam na czczo, pytałam czy powtórzyć badania, lekarka powiedziała,że nie trzeba bo wynik mieści sie w granicy...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Granice, granice. To jest średnia populacyjna, zawsze są od niej wyjatki Sugeruję posiłek z ww złożonymi 1-2h przed treningiem. Taki oldskulowy posiłek kulturystyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 472 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16001
Jem zazwyczaj właśnie 1,5-1 godz. przed treningiem. Różnie to bywa, ale przeważnie jest to np.ryba/serca drobiowe/jajka +ryż/kasza +warzywa.
Na co to zamienić? Bo ryż/kasza to chyba są ww złożone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh, złożone. Ale to przy każdym treningu, tzn. chodzi mi czy zarówno siłowym, jak i aerobowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 472 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16001
Tak,staram się tak jeść codziennie, o godz. 7:30-8. sprawdziłam rozpiski,w tym miesiącu tylko 2 razy zdazyło mi się zjeść chleb bezglutenowy o tej porze. Reszta to właśnie ryż/kasza +ryba/jajka/kurczak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj eksperymentalnie w czasie treningu jakiegoś owoca podgryzać

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-05-23 12:02:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 472 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16001
Dobrze, dziękuję. Spróbuje dzisiaj z jabłkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 472 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16001
Martucca
Spróbuj eksperymentalnie w czasie treningu jakiegoś owoca podgryzać




Jadłam dzisiaj jabłko podczas treningu.
Ogólnie na początku czułam się trochę lepiej (jeszcze przed jabłkiem, może dlatego,że wypiłam dziś 2 kawy,co mi się rzadko zdarza).Już w połowie pierwszego obwodu robiłam się śpiąca. Jedząc jabłko było troszkę lepiej pod względem senności (ale też nie była to jakaś wielka zmiana), na brak energii nie podziałało.
[Tylko teraz pytanie czy rzeczywiście to jedzenie jabłka zmieniło cokolwiek czy po prostu bardzo chciałam,żeby tak było ]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

WHEY premium