SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Suple, pomoze ktos?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4262
Witam!

Mam dylemat pomiędzy Revolutions Crack a Nox Pump ale też chcem kupić odżywkę potreningową ale nie wiem jaka. Co by do tego pasowało? Podobno cytocell jest dobry.

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 718 Napisanych postów 36879 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 180580
Dorian nox pump przed treningiem wymiata a po treningu polecam http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_Recovery_2.0_DH-opis27262.html - oczywiscie pod warunkiem ze nie zaczynasz swojej przygody z siłownia i masz odpowiednia diete bo to podstawa
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4262
Diete mam dobra, ale jest jeden problem. trenuje 3x w tygodniu kickboxing i 2x silownia. mysle nad zmiana, 3x silownia , 2x kickboxing. czy nox pump stosowac tez przed treningiem kickboxingu?

napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47901
raczej nie, spompuję Cie i będzie lipa aczkolwiek sprawdź, mnie po niektórych stakach pompuję i mam problemy na sali
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 718 Napisanych postów 36879 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 180580
nox tak bardzo nie pompował mnie , bardziej pobudzał , mozesz spróbować pół porcji przed kickboxingiem
napisał(a)
Początkujący
ok dzieki wielkie :)

napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1284 Napisanych postów 43294 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 414968
jaki masz staż?patrząc na wiek najprawdopodobniej nie są to jeszcze suplementy dla Ciebie

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Trenuje kickboxing od roku i siłownie od prawie 5 miesięcy

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 13310 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51006
napisał(a)
Początkujący
Waga : 65
Wzrost : 177
Staż treningowy: kickboxing-1rok, siłownia-5miesięcy
Obwód pasa:
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): kickboxing(PN,SR,PT) siłownia(WT,SB)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: kickboxing, silownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie nic, miesiac temu skończyłem reactor pro 3 i mass xxl
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: mam diete z nadwyżka kaloryczna
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: ~300zl
Cel/problem/opis: Przybranie na masie i sile mięśni(rzezbe jako taką mam). kickboxing to tylko rozrywka, nauka technik

Nox pump przed treningiem , co po treningu?

napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1284 Napisanych postów 43294 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 414968
nox nie dla Ciebie a po treningu banan

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat i ćwiczenia na plecy - prosze o poradę

Następny temat

Trening na masę

Masło - dlaczego podrożało? Masło - dlaczego podrożało? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Testosteron powoduje raka prostaty?! Testosteron powoduje raka prostaty?! Marcin Łopucki - seksi? Marcin Łopucki - seksi? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Leksykon suplementacji: kwas ALA Leksykon suplementacji: kwas ALA Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Majewski i kultura wypowiedzi Majewski i kultura wypowiedzi