SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Superseria i regeneracja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2251
Mam pytanie. Wkrótce zaczynę sie rzeźbić i chciałbym zastosowac superserie w treningu na plecy i klatkę piersiową. Z tego co wiem wprowadzenie superserii do treningu sprzyja szybszej regeneracji mięśni. Czy w związku z tym możliwe jest trenowanie danej grupy mięsniowej (oczywiście metodą superserii(klatka+plecy)) nawet dwa razy w tygodniu? Nie do końca jestem przekonany czy mieśnie, a zwłaszcza najszersze grzbietu będą się w stanie zregenerowac w tak krótkim czasie?

z góry dziekuję za odpowiedzi:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to zależy od satżu/wielkości obciążeń/ ,ilości serii jakie będziesz wykonywał- superserie wpłyną na poprawę wydolności a mniej jednak będzie to wpływ na regenerację mięśni, czy reg. ogólną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2251
Dzieki za odp. Na razie sie zastanawiam czy w ogóle wprowadzic 2 treningi w tygodniu na plecy i klatę. Na pewno nie będą należały do intensywnych: małe obicążenia, umiarkowana ilość serii. Na pewno rozbije je tak, żeby pierwszy trening z wykorzystaniem superserii był intensywniejszy od drugiego (w tym drugim zmniejsze ilość serii,itd.). Ok, zobacze co z tego bedzie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybko spadająca siła.

Następny temat

Typ budowy ciała a problemy ze stawami:wyniki

WHEY premium