SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Dunks 3.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Siema, od zawsze negowałem wszelkie programy skocznościowe typu Air Alert, czy w/w Super Dunk, swoją zdanie budowałem na opiniach użytkowników forum i osób, które takowy program ukończył.

Trenuję siatkówkę już kilka lat, mając większe lub mniejsze osiągnięcia, mam 191 cm wzrostu, zasięg ręki 245 cm, a w ataku 320 cm, jak widać - słabizna, jestem ostatnim rocznikiem juniora, więc w moim ostatnim młodzieżowym sezonie chcę pokazać się z jak najlepszej strony, zanim postanowię pójść wyżej. Od zawsze miałem problem ze skocznością, jednakże starałem się go zwiększyć ciężko pracując na siłowni, żeby nie stracić tego, co z trudem wyrobiłem postanowiłem przetestować program Super Dunk 3.

Jestem świeżakiem w te "programowe" klocki, dlatego też proszę o przestrogi i porady - co i jak robić, żeby wyjść z tego cało, jak się przygotować.

Mogę to potraktować jak swoisty test, gdzie co tydzień będę zapisywał swoje odczucia, a w miarę możliwości aktualne wyniki, na koniec wrzucę też zdjęcie nóg przed programem i po.

Bardzo proszę o powstrzymanie się z komentarzami, typu: "rozwalisz sobie kolana" itd., itp. Ja już postanowiłem.

Trening zacznę od poniedziałku, w przeciągu najbliżzych 8 tyg. treningu, pod koniec sierpnia, nastąpi dwutygodniowa przerwa, spowodowana obozem przygotowywawczym.

Zapraszam do dyskusji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Masz dostep do silowni?
Jesli caly czas cwiczyles na silowni, a wyskok sie nie zwiekszal, to znaczy ze robiles to zle.
Super dunks? To bez sensu. Zeby zwiekszysc wyskok, musisz zwiekszyc MOC. Powotrzenia rzedu 400 nie maja nic wspolnego z treningiem mocy i sily, jak juz to nadaja sie dla maratonczyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Teraz nie mam dostępu do siłowni.

"starałem się go zwiększyć ciężko pracując na siłowni, żeby nie stracić tego, co z trudem wyrobiłem" Więc dobrze trenowałem.

Jak się trenuje to wiem, napisałem, że chce się sprawdzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Drążekiem

Następny temat

Hulkenberg i Barrichello ?

WHEY premium