SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sucha Skora...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Witam
Moze mi ktos polecic jakis wydajny i nie drogi krem lub balsam na sucha skore? Moja skora jest bardzo sucha... do tej pory stosowalem krem nivea, ale w pudelko jest go zbyt malo. Pudelko starczylo mi na pare dni, bo musze smarowac cale cialo... Dotego ten krem troche kosztuja jak na swoja wielkosc. Prosze o pomoc

Pozdrawiam.

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Kup sobie jakiś balsam do ciała, nie wiem po ile chodzą ale sa wydajne tak 500 ml starczy ci na długo a nie zapłacisz wiecej niz 20 zł. No chyba że masz wymagającą cere i potrzebujesz jakiś wypasionych kremów z bajermi, jeśli tak to mozesz utopic tam i ze 100 zł . Ale wydaje mi sie że zwykła oliwka(ok.6-7zł) dla dzieć też pomorze, używaj po kąpieli.
Pozdro.

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
hehe mialem ten sam problem kupilem sobie kremik taki jak w tym linku...

http://www.soraya.pl/product.php?group=face&id=72

dla mnie super i ładnie pachnie



Pozdrawiam Maniek

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
prawda tez jest taka ze jak bedziesz skóre nawilzał po kazdym myciu i nie myl jej byle czym to nawet niedrogi balsam Ci pomoze, po prostu idź do drogerii gdzie maja duzy wybór i wybierzesz cos co jest na twoja kieszen. Smaruj sie tylko regularnie, po kazdym myciu i kup mydło dove, ja nie myje sie niczym innym, jest naprawde dobre bo nie tylko dobrze myje to jeszcze nie wysusza.
p.s. a jak trzeba to smaruj sie dwa razy dziennie, rano i wieczorem, chociaz te partie najbardziej podatne na wysuszenie

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-02-08 13:43:10

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Maniek: to kosztuje chyba drozej niz nivea crem a ma taka sam pojemnosc.
Wlasnie sie zastanawialm nad kupnem jakiegos balsamu 500ml z avonu. Moze cos na allegro znajde.
Oska: chyba wyprobuje te mydlo. A powiedz mi czy sa jakies rodzaje tych mydel, a jezeli sa to jakie najlepiej wybrac?

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Nie jest taki drogi, o ile dobrze pamietam dałem za niego 9zł
A starcza na bardzo długo...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623


za***iste jest mleczko Garniere'a,do bardzo suchej skóry, z formułą kanadyjską
zawiera wyciąg z klonu,łagodzi podrażnienia i jest "opatrunkiem" na suchą i popękaną skórę

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja to sobie dopiero tymi balsamami z Avonu doprawiłam skóre! przez tydzien nie mogłam z nia dojść do siebie, a niby byly extra nawilzajace... jasne..... chyba ze sie cos zmienilo do tej pory. Ta firme to tylko toleruje jesli chodzi o makijaz, ale oczywiscie tobie moze sluzyc bo ja wyrocznia nie jestem
jakiekolwiek kup to mydło, byle nie było to z drobinkami (taki peeling) normalne mydło dove, dla mnie one wszystkie sa dobre
jesli masz faktycznie taka sucha skóre to lepiej tez brac prysznice nic dlugie kąpiele ktore wysuszaja skóre (do kąpieli najlepiej wlewac jakies olejki) kiedys miałam taki z apteki ale zabij mnie nie pamietam jak to sie nazywało

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-02-08 19:50:46

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Te mleczko od garniera tez nie jest zle. Jest go duzo i nawet dosc tanie... Chyba go wyprobuje.
Ok dzieki wszystkim za udzielone rady.

Pozdrwaim.

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
"te"... boszsze jak to brzmi..

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Niop ja tez polecilabym balsamy z serii garniera ! blasamy kosztuja w granicach 20-stu zlotych:>


Co cie osko w tym drazni w tym te/>??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciężkie nogi

Następny temat

Jak wolicie? Okulary czy soczewki

WHEY premium