SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelajace biodra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Już od ponad roku zmagam się ze strzelającymi biodrami... w moim przypadku są wynikiem dość ostrego trenowania. przeszłam wile zabiegów: magnetoterapię, prądy TENS, Sollux. mam skierowanie na operację. zależy mi na treningach, chce być znowu aktywna jak na razie to dłuższe spacery są już dla mnie czymś ekstremalnym. Czasem nawet podczas siedzenia czy zawiązywania butów przeskakuje mi biodro...

Postanowiłam napisać gdyz mam obawy przed operacja, jestem przed matura- został mi praktycznie ostatni miesiąc nauki. Byłabym ogromnie wdzięczna za informacje dotyczące operacji i okresu rekonwalescencji. Czy po operacji długo nie będę mogła chodzić, czy cały czas będę musiała leżeć i czy po operacji będę w stanie się uczyć??!

był ktoś może operowany w Świebodzinie?! Jeśli tak czy mógłby mi napisać jakie warunki tam sa i czy za te operacje się płaci?

z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
witam. z podobnym do Ciebie problem walczyłam 14 miesiecy tylko że na wózku. operacje też miałam proonowane ale rodzice się na nie nie zgodzili... gdybyś chciała pogadać jak zlikwidowaliśmy problem tego przeskikawania to odezwij się na gg 9500894;) chetnie pomoge jak bede mogla!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Z tego co mi wiadomo to te ' strzelające biodra ' powinno się operować jak najszybciej bo mogą uszkodzić resztę stawów w nogach .
Jeżeli chcesz to mogę dać Ci namiary na bardzo dobrego specjalistę w poznaniu. Warto jest chociaż umówić się na konsultację z nim. Jestem pewien, że odpowie na wszystkie Twoje pytania.

pozdrawiam

"Odważni - żyją krótko, tchórzliwi - nie żyją wcale..."

www.pajacyk.pl - nakarm głodne dziecko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
Operacja , zabieg ? jest to zawsze ostateczność , ja bym ci radzil zasiegnac porady dobrego,bardzo dobrego fizjoterapeuty..a nie pakowac sie w operacje,fizjoterapeuta ktory zapewne bedzie wiedzial co i jakie metody leczenia zastosowac aby twoje biodra nie strzykaly " strzelaly ",moze masz zespól strzelajacego biodra? ,wszystko naprawde powoli ale mozna uleczyc,wiec warto. Zabieg??? jest to powazna sprawa i zawsze ostatecznosc,.Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Zgadzam się, że zabieg to ostateczność.
Warto dlatego skonsultować się z dobrym ortopedą jak i z fizjoterapeutą.
Nie wszystko da się wyleczyć ćwiczeniami, niekiedy możemy sobie jeszcze bardziej zaszkodzić.
Radze zasięgnąć porady kogoś sprawdzonego, może nawet znajomego ponieważ w dzisiejszych czasach działa to trochę tak:

- idziesz do fizjoterapeuty -> karze Ci ćwiczyć
- ortopeda -> koniecznie chce operować
a gdybyś poszła z tym do kardiologa z pewnością przekonywałby Cię, że to wina serca, takie czasy .. każdy goni za pieniądzem .. ehh .

pozdrawiam

"Odważni - żyją krótko, tchórzliwi - nie żyją wcale..."

www.pajacyk.pl - nakarm głodne dziecko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
Miałem to samo... i juz nie mam... trafiłem na kolesia który mi wytłumaczył...iż 99 % problemów ze stawami barkowymi spowodowanych jest KOREKCJĄ PRZEZ ORGNIZM WAD POSTAWY.
Mianowicie:
1. rzaden człowiek nie jest idealnie symetryczny
2. nie wszystkie braki symerii sa wrodzone ( geny ) większość jest nabytych
3. osiagasz wiek... sezonowca... zaczynasz ćwiczyć... coraz bardziej Ci sie podoba więć dajesz w palik coraz bardziej
4. co robi twój organizm ZACZYNA SIE ADAPTOWAC DO ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI
5. wykonywanie cyklicznych ruchów szczególnie symetrycznych ( czytaj sztanga ) zmusza ciało do korygowania chciał niechciał postawy
6 na pierwszy ogień ida stawy
7. pozdrawiam.

Wszyscy mówili że sie nie da, aż przyszedł koleś... i zaczął to robić bo nie wiedział, że się nie da

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
Pojechałem o barkach bo u mnie to były barki... analogicznie może byc to wszystko.

Wszyscy mówili że sie nie da, aż przyszedł koleś... i zaczął to robić bo nie wiedział, że się nie da

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bół w klatce

Następny temat

kolano

WHEY premium