logo
zamknij zamknij

Struna na bicepsie...

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 929

0 5 0
napisał(a)
artur1310
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1305
Witam..
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc i poradę..Jakieś 2 tyg temu poczułem dziwny ból w zgieciu łokcia (w dołku jak się kończy biceps), nie był to duży ból, ale występował zawsze gdy prostowalem mocno łokieć..Ale po paru dniach ból się nasilił, i przeszedł dodatkowo na biceps, jego wewnętrzna część...Zacząłem smarować to maścią dla sportowców i ból z dnia na dzień mijał, ale za to na wewnętrznej stronie bicepsie, blisko pachy pojawił się duży siniak, a od niego szła tez sina kreska do zgiecia łokcia..Dzisiaj bólu bicepsie juz nie ma, ale za to jest jakaś "struna" na bicepsie, która ciągnie się aż spod pachy i idzie wzdłuż bicepsie, zgieciu w łokciu, i chyba jeszcze dalej..Do tego jak biorę rękę mocno do góry, czy np podciągam się na drążku ciągnie mnie mocno w tym zgieciu w łokciu...:(...Nie wiem czy to może jakieś ścięgno czy co...:(...Proszę bardzo o jakąkolwiek pomoc..Pozdrawiam

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Leon_ee
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 1241 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 25957
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 89505 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 450006
Do lekarza i sprawdź czy nie naderwałeś bicepsa

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
sizarro
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 70 dni Przeczytanych tematów 8
Witam, przepraszam za odkopywanie tematu, ale mam to samo i chciałem się dowiedzieć co to było .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dynamiczny

Następny temat

jak podniesc laske jedna reka do gory jakie cwiczenia

Krewetki z pomidorowym ryżem i zielonymi szparagami

Tarta czekoladowa

Jak z jedzenia dostarczyć 500mg witaminy C?

Kwas fosfatydowy - następca kreatyny

Witamina C i E, a przyrosty masy i siły mięśni oraz adaptacje do treningu aerobowego

Ale będzie jazda!

Twój przyjaciel – stres

Kawa chroni przed cukrzycą