SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631


chyba za duzo z tego filmku czerpales:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert81
No i wywal te klapki!


po co??
on ma 9 lat stażu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Dziękuję za wypowiedzi. No to mam twardy orzech do zgryzienia. Co tu zrobić? Faktycznie zamienić przysiady hack-przysiadami? No nie wiem.
Hubert81 - masz rację, te ostatnie siady z 135kg spłyciłem. Po prostu napaliłem się na podejście do tego ciężaru. Chciałem spróbować.
Wladeko0 - nie oglądam tych filmików. Nie trafiłeś.
Hutnik - bez komentarza. Ty chyba też za dużo naczytałeś się animalpaków. A pomyśleć, że to mnie everlast22 wysyłał do oglądania komiksów. Ps. tak, obciąłem się. Miałem tyle fanek, że dla zmyłki musiałem zmienić wygląd
shitman - tyle lat ćwiczę w klapkach i sam musiałem dziś być czujny, by nie obróciły się przeciwko mnie. Pomyśl co by się mogło stać, gdyby jakiś hardy młokos z kilkumiesięcznym stażem zaczął przysiadać w klapkach. Dlatego przestrzegam na samym początku filmiku, że jestem już doświadczony w trenowaniu w takim obuwiu. Choć dziś sam instruktor na siłowni powiedział mi, że ćwiczenie w klapkach to zły pomysł.


Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-01-30 15:53:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
ZONK nie odp*****laj takich rzeczy i najpierw zaszyj ta dziure w kroku co masz a potem bedziem gadac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
obciecie fryzury bylo celowe, zeby skrocic ROM w przysiadzie i dzwigac wieksze ciezary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
No wiesz...muszę mieć jakiś wywietrznik.
A tak na poważnie to ćwiczę po prostu w wysłużonych już krótkich spodniach. Ale to jeszcze nic. Kiedyś, jak ćwiczyłem półprzysiady, to spodnie strzeliły mi w kroku i miałem dziurę na cały tyłek. Śmiesznie to wyglądało.

Cieszy mnie pogoda jaka ostatnio zrobiła się. Staram się godzinę dziennie spacerować i hartować organizm na zimnym powietrzu. To wspomaga moją kurację zimnem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
shitman_xD
Hubert81
No i wywal te klapki!


po co??
on ma 9 lat stażu



Aaa to przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
hartuj sie hartuj..ale ta dziure to se zaszyj..jaja sie myje a nie wietrzy..jeszcze nie daj Bog dziura sie powiekszy i twoj spocony owlosiony orzeszek wyjdzie na wierzch i dopiero sie narobi..i znowu bedziesz musial osobny temat na insomni zalozyc np PRZYTRZASNIETE JAJO :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
everlast22 - dziura może się powiększyć, ponieważ zauważyłem, że pośladki mi urosły od tych przysiadów. Spodenki mogą nie wytrzymać napięcia mięśni i strzelić. Na siłowni mam ciepło, zatem tam raczej mnie nie przewieje.

Antoś - co to jest ROM? Mniej włosów po prostu też odciążyło moją całkowitą masę ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ogołnie mega ten filmik z martwym ciagiem haahah

pamietajcie wszyscy o pasie bo to podstawa, nie ciagniemy z nog bo to blad, sam grzbiet no i koniecznie klapki

strong, jeszcze tylko 15kg i 8 powtorzen i niby masz swoj cel osiagniety xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium