SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
KUBINHO


Antos - jak on trafi do zaawansowanych to będzie to upadek SFD



Nie za mojej kadencji, o to się nie martw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strongzonk - nie każdy artykuł, który przeczytasz wart jest wdrażania w życie. Większość to po prostu śmieci. Poza tym ile ich jest? Ile metod treningowych opisują? Dziesiątki, setki, tysiące? Dziewięciu żyć by Ci nie starczyło, żeby sprawdzać każdy na sobie.

Najważniejsza sprawa - w kulturystyce teoria i praktyka to najczęściej dwie różne rzeczy. Jesteś inteligentny i oczytany facet. Pyerdolnij stereotypy i to co wiesz do tej pory, a posłuchaj ludzi bardziej doświadczonych. Opłaci Ci się. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Aż rzuciłem okiem na ten artykuł:
"2. Przysiady – również możemy wykonywać w skróconym zakresie ruchu. UWAGA: nie należy skracać ruchu przysiadu, na sesji w której wykonujemy pełne przysiady."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Kończ waść, wstydu oszczędź...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Dzięki Hubercie za usunięcie tej głupiej wypowiedzi everlasta22.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1439
psychol nawet spac nie moze sen jest ważny dla rozwoju mięśni łydek i ud

No. I am not on steroids, but thanks for asking...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
strongzonk filmik młóci jak zawsze o tych nieszczęsnych klaperach pisałem Ci już w poprzednim dzienniku zobacz stary ile byś zaoszczędził uszczypliwości jak byś chociaż część uwag starał się ogarnąć. O przysiadach nie będę mędrkował ale na pierwszy rzut oka widać że ciężar młóci technikę. A tak w ogóle porównaj swoje przysiady z wolnym ciężarem a wykonywaniem na suwnicy. Sam dojdź do wniosków i wal w bambus suwnice.
Mimo wszystko jesteś fenomen każdy twój wpis sieje tyle zamieszania i ciekawości co u pań akcja szejk jor pupson a to jest nie lada wyczyn
Czekam oczywiście na nowe odcinki
Powodzenia i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie wiem czy było, czy nie. Czy ktoś wklejał, czy nie - temat jakoś nie warty śledzenia jak dla mnie, ale z nudów przeglądając stronę pakerzy.org, natknąłem się na "Naszego forumowego specjalistę, od silnych nóg na bazie kanapek i czerwonej fasoli ! "

http://www.pakerzy.org/1852/walka-o-silne-i-umiesnione-nogi 


Z przymrużeniem oka traktujcie ten post. I do autora - nie jestem autorem tego na stronie pakerzy.org
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1439
hahahahahaha, Srongzonk jest sławny

No. I am not on steroids, but thanks for asking...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium