SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Strikeforce Challengers 16 na żywo

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1217 Napisanych postów 13069 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68809
Start karty głównej o 5 nad ranem.
Jak wpisujecie numer kanału 24267 na sopcast to nie macie ciemnego obrazu?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51337
Sopcast podaje że kanał jest off-line..

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25037
/\ dokładnie tak jest.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1217 Napisanych postów 13069 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68809
No. Może jeszcze włączą. Zaraz poszukam jakiegoś streama.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51337
Nie zapomnij podzielić sie linkiem Chcę zobaczyć Larkina w akcji

napisał(a)
Ekspert
Tylko żeby w******* nie dostał

napisał(a)
Początkujący
Ty tu nie kracz tylko linka zarzuć

napisał(a)
Ekspert
http://sportsneed.com/strikeforce-challengers-16-fodor-vs-terry-live-stream-online/

Jeszcze boks na razie leci. Pytanie tylko czy o 5 będzie leciało Strikeforce czy nie...

napisał(a)
Początkujący
Zapowiedzieli skrót z walki która była główną walką gali, po tej co teraz leci... oczywiście boks

napisał(a)
Początkujący
Skrót juz był - migawka 20 sek. SF może po tej walce?

napisał(a)
Ekspert
Na mma rocks coś pisali że start o 5 i że MMA TV pokazuje. Więc pewnie będzie zarówno tutaj jak i na sopcast.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

Następny temat

Strikeforce Challengers 16 - wyniki i dyskusja po gali

Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Smutek i frustracja hamują treningowy progres Smutek i frustracja hamują treningowy progres Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne