SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Stretching

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58236

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1586
Przydatny art
s0g

"Pain is temporary, pride is forever..."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1452 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9032
witam

Szukam pomocnych artykułów na temat rozciągania ,stretchingu,
Mam problem jak sadze z przykurczami mięśni i troszkę zacząłem się garbić ,to mnie denerwuje i martwi,nigdy nie zwracałem na to uwagi ale ostatnio nagrałem kilka filmików z siłowni i ewidentnie widać ze się garbie .
Koledzy poradzili mi żebym zaczął stosować po treningu siłowym rozciąganie i szukam odpowiednich ćwiczeń .Dodam tylko ze zawsze stosowałem rozciąganie na rozgrzewce nigdy po treningu
Znalazłem ten post i nie mogę otworzyć tego linka ,
jeżeli ktoś by mi mógł pomoc to dziękuje
Zapraszam do mnie na dziennik

pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1452 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9032
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla początkujacego

Następny temat

jaki to ciezar?

ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać?