SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stres,nieregularny trening i odżywianie - jaka suplementacja?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 2322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
Jak w temacie:
PRACA- często po 11 godzin (od 10 do 21),stresik
TRENINGI- nieregularne, przyjmijmy, że 3 razy w tygodniu
ODŻYWIANIE- posiłki nieregularne, w pracy niezawsze udaje mi sie coś wszamać
SUPLEMENTACJA- jestem w stanie wydać ok 300zł miesięcznie

I teraz na co wydać ciężko uciułaną kase? Może HMB,l-glutamine,jakieś białko i gainera(choć małą oponke na brzuchu już widać:)...Poradźcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
a jaki masz staz??

ja bym polecil sp80-skoro rosnie oponka nie warto ryzykowac z gainerem
ewentualnie gainer jako zastapnienie posilkow jesli na jedzienie nie masz czasu w pracy(nie musze chyba zaznaczac ze dieta to podstawa )
ew.bulk-profi whey mass

do tego zestaw witamin i mineralow,ALA 90- jak swietny antyutleniacz

l-glutamina nie byla by zlym wyjsciem w Twoim przypadku

zastanow sie takze nad ZMA i TT ktore wspomoga regeneracje i samopoczucie

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Atirt, w takich warunkach postaw przede wszystkim na dobrą odżywke i suplement antykataboliczny, najlepiej HMB, glutamina. Ze względu na nieregularny sposób odzywiania ( i zwiazane z tym najprawdopodobniej tendencje do łapania tłuszczu) wybierz odżywke wysokobiałkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6340
Jestem w podobnej sytuacji, więc nie zaczynam nowego posta.
Z tą tylko różnicą, że trenuję regularnie i obecnie zacząłem rzeźbić się.
Chcę to zrobić oczywiście jak najmniejszym kosztem ciężko wypracowanej masy mięśniowej.
Czy ktoś z OLIMP fachowców® mógłby ustosunkować się do takiego schematu suplementacji:
l-glutamina (mega caps)-po 3 kap. rano, po treningu (po aerobach), przed snem
tauryna (mega caps)-1 kap. rano i po treningu (po aerobach)
BCAA (mega caps)-5 kap. między treningiem siłowym, a aerobami
Pro Cas-porcja przed snem
GTF Chrom-1 kap. do śniadania
Czy warto coś z powyższego zastąpić przez HMB?
Czy jeżeli trening skończę ok. 20-tej,wezmę glutaminę, to przed snem (ok. północy) brać wieczorną dawkę glutaminy, czy już nie?
Czy w ogóle jest sens pakować pieniądze w tyle antykatabolików, przy założeniu, że będę "jechał" na ECA (wiem, że to nie ten dział), a efka jest silnym antykatabolikiem - podobno
Trening siłowy oczywiście na rzeźbę 4xtyg., do tego aeroby: rower stacjonarny po conajmniej 1 godz. 5xtyg. i może uda mi się zmusić do biegania kilka kilometrów dziennie. Tak więc ostra jazda.
BTW: profil dawno nie aktualizowany - obecnie ważę 102-103 kg.

---
"Připravek neobsah**e látky dopingového charakteru."
Tommy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Tommy, oczywiscie Twoja suplementacja rozpisana jest bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o HMB, to myśle ze warto ten suplement uwzglednic w cyklu wspomagajacym. Jeżeli chciałbys jakiś z preparatów zastąpic HMB, to wskazałbym tutaj na taurynę. Oczywiscie jeżeli po wieczorym treningu przyjmiesz glutaminę, nie ma koniecznosci dawkowania jej przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6340
Dzięki serdeczne za odpowiedź Panie Darku!
Apropos tej glutaminy: jak długo takie 4,2 g gluty może skutecznie działać antykatabolicznie? Da się to określić (w przybliżeniu oczywiście)? Coś jak czas półtrwania w przypadku leków.
Sporo jest postów na temat antykatabolików na tym forum, ale konkretnej informacji nie znalazłem.
I jeszcze jedno: jeśli biegam z rana, ok. 5-tej, kiedy spalin w powietrzu jest jeszcze mniej , biegam naczczo (skuteczne podobno aeroby, tylko o mięśnie się boję), to przed bieganiem 5 kap. BCAA, a po 3 kap. gluty i 1 kap. tauryny i potem śniadanie? Jakieś sugestie?

---
"Připravek neobsah**e látky dopingového charakteru."
Tommy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Tommy, twoja poranna suplementacja jest jak najbardziej prawidłowa. Nie musisz sie obawiać o mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
Dzięki za zainteresowanie postem i za Wasze odpowiedzi.Skusiłem się w końcu na HMB(Trec)-6 kaps.dziennie,L-glitamine(trec)-10g.dziennie,Białko 82%(Vitalmax)ok 50g.dziennie
PS.chyba jeszcze wezme do tego gainera i w związku z tym mam pytanie:czy ktoś coś więcej słyszał o gainerze Crash(Weiderowski,ponoć sprowadzany z Niemiec)??
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez misOO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja 4 kg w dół

Następny temat

Jak przyjmować crevolution ??

WHEY premium