SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Straszny ból Szji w cwiczeniu A6W

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Witam mam taki problem strasznie boli mnie szyja jak robie cwiczenia w a6w to tak mocno boli ze niekiedy musze przestawac cwiczyc.

Czy wy tez macie taki problem? A moze ktoś wie
jak go rozwiązać.

Aha i jeszcze jedno pytanko czy przy robieniu a6w można mieć oczy zamknięte.?

Z góry dziękuje za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Przed cwiczeniem a6w rozgrzej kark krecenim szyji , pochylaniem i odchylaniem glowy w przod i tyl jak i na boki. Mnie tez czasem boli ale jakos nie jest to straszny bol bo przed cwiczeniem a6w rozgrzewam lekko szyje. No a co sie stanie jak masz oczy zamkniete :D mi sie wydaje ze moga ale musisz byc pewien ze poprawnie wykonujesz cwiczenie.

Pozdrawiam

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Na 99% wiem jak go rozwiązać, mianowicie przy ćwiczeniach, na których ręce masz splecione za karku to w tych ćwiczeniach ciągniesz szyję rękami, wiem, bo kiedyś też tak robiłem. Rób tak, żeby ręce dotykały tylko karku a nie przytrzymywały go(bo w taki sposób jak robiłeś do tej pory sobie pomagasz oszukując brzuch...)
pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa- plan do oceny

Następny temat

Konkurs działu "TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH"

WHEY premium