SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosunek białka/tłuszcze/węglowodany przy diecie masowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 349
Heloł :d

Tym razem krótka piłka, ale może przyda się też innym w przyszłości z podobnym problemem.

Wzrost: 179 cm
Waga: 67 kg (jeszcze 2 miesiące temu 62)
Zatłuszczenie ciała (policzone jakimś kalkulatorem): ok. 14,5%
Typ budowy: EKTOMORFIK

Cel - przybrać MASY! Oczywiście mięśniowej, tak gdzieś do 72kg. Poszerzyć sylwetkę, przybrać kilka cm w udach, ramionach czy klatce. Brzuch już teraz mam całkiem spoko, raczej tłuszcz mi się nie odkłada.

Prowadzę sobie dietę masową. Dziennie przyjmuję ok. 3000kcal. Jem właściwie same zdrowe i wartościowe rzeczy, a mój średni bilans dzienny bwt wygląda mniej więcej tak:

Węglowodany: 360g
Białko: 165g
Tłuszcze: 100g

A więc 1440 kcal z węgli, 660 kcal z białka oraz 900 kcal z tłuszczy.
Razem daje mi to równe 3000kcal.

I tu pytanie: czy czegoś dołożyć lub czegoś odjąć? Gdzieś czytałem, że zbyt duża ilość białka też nie jest ok.
Dodam jeszcze, że jak na razie ta dieta działa bardzo dobrze, przytyłem przez dwa miesiące jakoś 5kg...
Uważam, że nie ma za bardzo sensu męczyć Was szczegółową rozpiską posiłków, bo moja dieta jest dość zróżnicowana. Nie zawsze w domu jest wołowina, wtedy je się np. indyka lub tuńczyka z jajkami i ciemnym makaronem :P

Ujdzie takie podejście?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jezeli na tej diecie masz dobre efekty.. 5kg w 2m-ce mysle ze jest to optymalnie i ok.. wiec cisnij na niej dalej do przodu ;) pzdr

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład makroskładników w redukcji, pomocy :)

Następny temat

Reverse Diet- Pytania

WHEY premium