Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 7452 razy
  • Autor

    Stosowanie leku bisocard

  • ZORRO44
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 589
    • Wiek: 26 lat
    • Na forum: 5 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 21285

    Wysłano 20 marca 2010 15:13

    zgłoś naruszenie

    Siema. Od przeszlo miesiaca stosuje lek bisocard. mialem cisnienie rzedu 160/90. Teraz mam 120/70. Byłem na wizycie kontrolnej i lekarz powiedzial ze wszystko jest juz w porzadku ale nadal kazal brac lek przez ok jeszcze 4miesiace. Czy podczas brania bisocardu moge zrobic bombke na teście i npp w dawkach 500 i 300week?Dawki bisocardu to 5mg rano.
  •  Odżywki i suplementy

    Wysłano 20 marca 2010 15:17

    Koniecznie sprawdź te produkty:



    sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Instruktor SFD
    flex1976
    • Pochwały:2
    • Nagany:brak
    • Postów: 46237
    • Wiek: 38 lat
    • Na forum: 9 lat
    • Trenuje: 20
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 399357
    • Status:Ekspert

    Wysłano 20 marca 2010 15:17

    zgłoś naruszenie
    tak,tylko kontroluj cały czas ciśnienie
    ***Konsultacje w zakresie treningu, diety i suplementacji-okolice Katowic oraz online
    flex1976@o2.pl***


  • ZORRO44
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 589
    • Wiek: 26 lat
    • Na forum: 5 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 21285

    Wysłano 20 marca 2010 16:45

    zgłoś naruszenie
    flex1976 robilem badania morfologie i mocz. stezenie hemoglobiny min podniesione. reszta w normie. co moze byc powodem nadcisnienia
  • ZORRO44
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 589
    • Wiek: 26 lat
    • Na forum: 5 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 21285

    Wysłano 21 marca 2010 11:52

    zgłoś naruszenie
    a i zapomniałem zapytac. Jeżeli cisnienie będzie szlo do góry to przerwac cykl?
  • Scorpio93x
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 402
    • Na forum: 4 lata
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 2218

    Wysłano 22 marca 2010 08:57

    zgłoś naruszenie
    Wchodzac na bombe zanim jeszcze twoj uklad w pelni nie doszedl do siebie jest ryzykowne, choc powiedzialbym nawet glupie. Zalezy jakie masz priorytety. Ja bym dal na wstrzymanie te 4 miechy i zobaczyl co sie dzieje.
    Jezeli zdecydujesz sie wejsc i to na dlugie estry przerwanie cyklu nic ci nie da, zwlaszcza ze najwieksze jaja dzieja sie kiedy stezenie hormonow gwaltownie maleje, wtedy mozesz podbic dawke do 7,5ed albo 10ed jezeli poprzednia bedzie niewystarczajaca.
    Pamietaj ze im bardziej rozregulujesz ukald tym trudniej ci bedzie go pozniej zebrac do kupy i kto wie czy biso nie bedziesz dobie podjadal nie przez kolejne kilka miesiecy, ale przez kolejne kilka lat
  • ZORRO44
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 589
    • Wiek: 26 lat
    • Na forum: 5 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 21285

    Wysłano 22 marca 2010 09:24

    zgłoś naruszenie
    czyli lepiej odpuscic z bomba??wogole stosuje ktos leki na nadcisnienie z towarem?
  • Scorpio93x
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 402
    • Na forum: 4 lata
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 2218

    Wysłano 22 marca 2010 10:19

    zgłoś naruszenie
    Ja jechalem biso przez kilka miesiecy, poznmiej przeszedle na nebivolol, ale u mnie podlozem do stosowania byla arymia i efekt obnizenia cisnienie wcale nie byl porzadany, jak mi zjezdzalo do 100/60 czy nawet /55 to czulem sie jak szmata.
    Poniewaz jednak priorytetem bylo dla mnie zdorwie nie opdalalem zadnej bomby w tym okresie, zanim nie odstawilem leku i organizm nie doszedl do siebie. IMO to dolewanie oliwy do ognia.
  • Marqz
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 2029
    • Wiek: 32 lat
    • Na forum: 7 lat
    • Trenuje: 8
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 27153
    • Status:Specjalista

    Wysłano 22 marca 2010 10:22

    zgłoś naruszenie
    Też bym odpuścił. Ogarnął bym nadciśnienie aby wróciło do wartości wyjściowych. Potem bomba i ewentualnie wówczas jeżeli coś by się działo to bym kontrował lekami na nadciśnienie. I to nie beta adrenolitykami tylko diuretykami IMO. A to dlatego że podwyższone ciśnienie krwi na bombie jest przede wszystkim wynikiem podwyższonej retencji. Ale to tylko moja dygresja.
    Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
    innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.
  • Scorpio93x
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 402
    • Na forum: 4 lata
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 2218

    Wysłano 22 marca 2010 11:50

    zgłoś naruszenie
    Albo inhibitory ace, jezeli nie ma problemu z tetnem. Beta-andronolityki potrafia faktycznie napywtac wiecej szkody niz pozytku, dzialaja idealnie jako srodek dorazny, ale na dluzsza profilaktyke moga sprawiac problemy (odzialuja na beta-receptory nie tylko w sercu, ale rowniez w tkance tluszczowej mimo ich rzekomej selektywnosci).
    Wydaje mi sie ze problem nadcisnienie niestety nie jest tylko kwestia retencji, ale ogolnie zaburzenia homoeostazy.
  • ZORRO44
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 589
    • Wiek: 26 lat
    • Na forum: 5 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 21285

    Wysłano 22 marca 2010 11:58

    zgłoś naruszenie
    Cisnienie mam ksiązkowe od czasu gdy zaczalem stosowac bisocard. Nie rozumiem dlaczego lekarz mowil ze lek bede musial przyjmowac jeszcze z 4-5miesiecy. biore go cos od lutego i tydzien temu bylem u lekarza i mowil ze z 4miesiace bede musial jeszcze go stosowac. biore dawke 5mg dziennie. zdziwilo mnie tez dlaczego nie kazal obnizyc dawki do 2,5mg.
  • Massakra
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 168
    • Wiek: 32 lat
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 9064

    Wysłano 22 marca 2010 12:03

    zgłoś naruszenie
    ZORRO44: a nie masz problemów ze zbyt wolnym biciem serca? Ja na bisocardzie miałem 45 uderzeń na minutę w czasie spoczynku i ogólnie wydolność organizmu była do dupy. Serce wolno biło i chyba tlenu było brak, bo nie mogłem się przebiec nawet. Spocony nie byłem a sił brak. Teraz biorę loristę i jest o niebo lepiej, tylko lekarz źle mi kazał schodzić z bisocardu (w 2 dni) i przez pierwsze dni serce tak nawalało, że wejście na schody było jak kilometrowy bieg pod górkę. Bisocard trzeba pomogłu odstawiać.