SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Stosowanie Białka i Gainera.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 15 lat Na forum 131 dni Przeczytanych tematów 13083
Siemka mam pytanie,

Mam aktualnie przy sobie gainer i białko,ważę 60 173cm wzrostu i mam przerwę do sierpnia z siłownią i chciałem się spytać czy brać to i to na raz czy, lepiej białko czy może jednak gainer?

Jakbym stosował to i to na raz to bym się zalał ?
Dodam że gram w klubię w piłkę nożną codziennie i,jakbym już brał to i to na raz + kreatynę i grał w piłe to coś by mi to dalo czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6046 Napisanych postów 140181 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 990987
witaj, to czy brakuje Ci wiecej bialka w diecie, czy ogolnie kalorii, to juz musisz wiedziec po tym, jak wyglada jadlospis.
tym bardziej to czy Cie zaleje czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 15 lat Na forum 131 dni Przeczytanych tematów 13083
TomQ-MAG
witaj, to czy brakuje Ci wiecej bialka w diecie, czy ogolnie kalorii, to juz musisz wiedziec po tym, jak wyglada jadlospis.
tym bardziej to czy Cie zaleje czy nie

jem raz dziennie shake na maxe (banan 4 lyzki masla orzechowego platki owsiane)
często jem to na śniadanie,potem podjem jakieś owocę jak zgłodnieje na obiad to co da mama ;)
i na kolację jakieś jajka albo kanapki z szynką :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2840 Napisanych postów 56223 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600718
Zapraszam więc do działu odżywianie w celu ułożenia diety: http://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joha czy Eca Golden Labs