SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy a ich wpływ na płodność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 559
fajnie by bylo jakby ktos juz to wy***ał

dwukrotne zwiekszenie mocy waszych h**owych sluchawek od kompa powoduje wzrost głośności muzyki tylko 1,3 raza.
Prawo Webera-Fechnera log 2 = 0,3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 84
Człowieku wyluzuj. O co ci biega?
Idz do psychiatry albo coś...
A najlepiej to już niezabieraj głosu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
urszulqa art odejdzie sam w zapomnienie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio co raz to wiecej ludzi ma problemy z plodnoscia, moze jest to pewnego rodzaju nowa choroba cywilizacyjna ?? hmm nie wiem. z tego co sie orientuje warto zrobic troche przerwy od stosunku i zaczac go w odpowiednim momencie cyklu miesiaczkowego kobiety ( pocztaj jakis magazyn dla kobiet a na pewno zjadziesz jakies info ). Sterydy maja wplyw na bezplodnosc, wiadomo, jednak nalezy szukac przyczyny wzedzie a nie tylko w nich.

Podam Ci linka http://www.npr.prolife.pl/cykl.htm moze wyczytasz cos wartosciowego choc zakladam ze po tylu latach prób pewnie to znasz :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Po czterech latach powinno byc ok.Napewno nie bedzie tak jak przed zaczeciem histori ze serydami i oczywiscie zalezy jak bral jak prowadzil swoje cykle jak je konczyl itd.itd.<Mowie to z doswiadczenia a nie z przypuszczen .Mam 39 lat a ta historia( sterydy) dla mnie jeszcze sie nie zakonczyla. Zycze powodzenia twojemu mezowi i szybkiego zajscia w ciaze
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 559
i udanego detoxu

dwukrotne zwiekszenie mocy waszych h**owych sluchawek od kompa powoduje wzrost głośności muzyki tylko 1,3 raza.
Prawo Webera-Fechnera log 2 = 0,3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
Bubu sog za nogi!!

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bubu38 mam pytanko. Zakladam ze twoje doswiadczenie z saa jest jush duze. Czy odczuwasz jakies komplikacje zdrowotne po tych cyklach ? czy jak na razie jest wszystko oki ? pytam z ciekawosci :)

pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Narazie tzn.hehehehe?Nie na razie a zawsze bedzie dobze.Zgadza sie ze w przeszlosci 4 lata temu mialem Wirusowe Zapalenie Watroby typu(C).Ale nie jest to pewne ze to bylo od sterydow.Ostatnio bylem u lekaza bo mam tutaj lekaza rodzinnego ,chcialem zrobic wyniki bo do ostatniego cyklu dozucilem Winstrol( toksyczny dla watroby)to pognal mnie powiedzial ze mam watrobe jak u 18-nasto latka .Czasami kuje troche watrobe ale mysle ze to normalne.
Pozdrowienia.
Ps)jak zawsze mowie nie kazdy organizm reaguje identycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Tyrex dzieki ale to juz nie takie jakie byly kiedys ,zlapalem troche tluszczu w tym roku.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wam smakowała deczka eap...?:-)

Następny temat

pytanie

WHEY premium