SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy łokciowe. Pomocy !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
Witam, Panowie mam problem. Chcę wrócić do ćwiczeń na siłowni po około 2 letniej przerwie. Próbowałem już wcześniej ale kończylo się na dwóch treningach i nie mialem czasu dalej trenować. Już wtedy pojawił się owy problem. Dwa dni po pierwszym treningu budziłem się z dużym bólem stawów łokciowych, nie pozwalał mi on na pełne zginanie łokci. W środę wróciłem na siłownie, dzisiaj obudziłem się właśnie z tym bólem, już w nocy nie dawało mi to spać, prawie w ogóle nie mogłem zginać łokci. Teraz jest dużo lepiej, boli nadal, lecz o wiele mniej niż w nocy i moge zginać łokcie. Gdy wstałem, od razu poszedłem do lekarza po zwolnienie z pracy. Przepisał mi jakieś leki przeciwbólowe itd. Dzisiaj wypada mi drugi trening i właśnie tu mam pytanie do was. Czy iść normalnie na trening i ćwiczyć jak gdyby nic? Czy odpuścić trening i czekać aż ból przejdzie? Kiedyś przechodziło mi to w ciągu dwóch dni, teraz myśle ze tez tak będzie, ale nie chce tracić dzisiejszego treningu. Jeszcze żeby nie było domysłów że zrobiłem za cięzki trening, powiem od razu, że była to leciutka obwodówka bez żadnych szaleństw. Proszę o szybką odpowiedź i pomoc Panowie. Pozdrawiam

Nickelback - Hero :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
Znajdź chłopię przyczynę bólu i ją lecz. Każdy kolejny trening może powodować pogarszanie się Twojego stanu.
Czy nie lepiej udać się do specjalisty i poświęcić trochę czasu na przywrócenie sie do pełnej sprawności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
A może to tylko chwilowa dolegliwość i przy dalszych treningach nie będzie się to powtarzać. Nie chce znowu rezygnować z treningów ;/ a tym bardziej nie mam czasu chodzić po lekarzach... Nikt nie miał nigdy podobnego problemu po przerwie ?

Nickelback - Hero :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
a może...

słuchaj to Twoje ciało... i jak się nim zaopiekujesz tak będzie Ci slużyło. Nie masz czasu na chodzenie po lekarzach a na treningi czas masz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw. nie zrób z siebie kaleki, idź do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
A jeśli do poniedziałku przejdzie mi całkiem, to nie wznawiać treningów? byłem u lekarza rodzinnego to mi dał tylko jakieś leki i nic więcej

Nickelback - Hero :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idź prywatnie do ortopedy to pomaca :) i powie ci co i jak. przyjmie cię z miejsca. Wstrzymaj sięna razie z treningiem, pare dni cie przeciez nie zbawi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Przy redukcji (areoby)

Następny temat

Poprawa sprawności

WHEY premium