SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Start 60% ciezaru

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10883
witam mam pytanie bo juz sam nie wiem czesto sie mowi Zacznij trening od 60% maks ciezaru i teraz mam pytanie czy mam wyliczyc 60 % ciezaru kazdej seri czy tylko tej ostatniej w ktorej jestem w stanie wycisnac 1 pow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1584
sądzę że w każdej serii

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 335 Napisanych postów 37259 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125205
dla ostatniej- najciąższej

chyba, ze trening opiera sie na stałym ciązarze

owe 60%CM to oczywiście początek, obciązenie zwiekszasz z treningu na trening.

zresztą o tym juz było w wielu tematach więc nie będe sie powtarzal
napisał(a)
Początkujący
Dobrze tylko jesli mam progresje 12-10-8-6 i jesli oblicze 60% w ostatniej seri to o ile zmiejszyc we wczesniejszych seriach?
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 335 Napisanych postów 37259 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125205
jesli wogole miałeś stycznośc z treningiem -jak wymagany jest dla tego dzialu- to radzic sobie z tym powinieneś bez problemu- niejako na wyczucie; 30,40,50%cm itp...
napisał(a)
Początkujący
Dzieki wielki :) oto mi wlasnie chodzilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kettlebell - kupić? jak dobrać ciężar?

Następny temat

SPAMPOST DLA E7 I PRZYSZLYCH ZAWODNICZEK VOL.2. TYLKO DLA KOBIET.

Rolada żyrafa Rolada żyrafa Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka  Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija? Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija?