SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Stack vs kreatyna (jabłczan)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ektomorfik

25

Waga / wzrost

76

Staż treningowy

2 lata z dużymi przerwami

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

mono vitalmax, trec cm3, wpc ostrowia, ZMA

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

3300 kca, B-200g/WW-400g/TŁ-101g

Przewidziane finanse na cykl

do około 100zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
Witam,

Zastanawiam się nad kupnem stacka kreatynowego lub zwykłej kreatyny. Moje pytanie brzmi, jaka jest różnica w efektach między stackiem a kreatyną? Wiem tyle,że stack to mieszanina kreatyn i jakiś tam dodatków,ale jeżeli chodzi o końcowy efekt i przeznaczenie to czym to się różni? Pytam dlatego, ponieważ jestem po cyklu z jabłczanem treca CM3 (bardzo go sobie chwalę) w kapsułkach i chciałem spróbować czegoś nowego. Przy diecie i programie ACT zrobiłem na tej kreatynie 2,5-3 kg masy (nie wiem jaka w tym zasługa diety, a jaka kreatyny, ciężko mi powiedzieć). Prosze o porady. Czy warto inwestować w stack czy może ponownie wziąć CM3 skoro były efekty?

Zmieniony przez - vicu88 w dniu 2013-04-22 17:52:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 533 Napisanych postów 21093 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293862
najczesciej efekty sa podobne/zblizone jezeli nie nawet takie same, choc to sprawa indywidualna i znajda sie osoby ktore bardziej beda sobie chwalic staki ale beda tez i takie ktorym poj.formy bardziej przypadna do gustu,
sam musisz wiec sprobować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6185 Napisanych postów 140904 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1031715
j/wincol
sa subiektywne opinie ze niektore osoby mixy czuja inaczej-czasem lepiej. a sa osoby co nie widza roznicy pomiedzy 5 formami a pojedyncza (ja) najlepiej przetestowac dwie opcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
Spora różnica jest za to w cenie, więc zastanawiam się czy po prostu jest sens ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6185 Napisanych postów 140904 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1031715
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 533 Napisanych postów 21093 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293862
j/w,
do tego pisałes ze jestes bardzo zadowolony z cm3, wiec tym bardziej nie ma co przeplacac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok, dzięki Panowie za rady :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Sądzicie o cyklu Suplementacji.(Mile widzane opinie ) Pomóżcie Koledze

Następny temat

Zestaw na redukcję cm3, scorch, beta alanina, bcaa.